Steam fiyatları artıyor

Ets 2'nin dlc'ler de artmış asıl sorun o. Almayan pişman.
Daha DLC alacaktım birde baktım fiyat uçmuş dedim bu şaka mı? Bir an kaldım böyle.
İçlerinde önemsediğim sadece arma 3.
Tam hatırlamıyorum ama o zaman Steam de çok çok uygun almıştım 20 TL nin altında almıştım. Alıpda hiç oynamak nasip olmadı ya.

Oyun fiyatları konusunda son kalede yavaştan yıkılmaya başladı. 39 TL olan Euro Truck 2 an itibarıyla 149 TL oldu.
E
ski oyunlardan olan Crazy Taxi bile 110 TL,
Arma 3 169 TL,
It Takes Two 399,99 TL,
Rust 208 TL,
Dying Light 2: Stay human 349 TL,
The Elder Scrolls v Skyrim 199 TL,
No man's sky 210 TL,
Hitman 3 299 TL,
Days Gone 329 TL,
Assassin's creed® Odyssey 269 TL,
Assassin's creed® Origins 269 TL,
Sniper Elite 5 549 TL,
Fallout 4 109 TL,

Böyle devam eder ise artık hiç kimse oyun satın almayıp Torrent'e yönelenecek.

İnanmayanlar Steam'den bakabilir.

Hitman 3 Epic Games'e özel bu arada :) diğer oyunlara gelince de indirim olmadan oyun almak mantıksız. Ama fiyatlar artıyor ona sözüm yok :(

Asıl üşenmeden sana cevap veren bende kabahat kıymetli kardeşim. Bir yemek fiyatından örnek veriyorum ve birazda mübalağa yapıyorum. Vermek istediğim mesajı alıyorsun, hala oradan bir yerden fırlar gibi çıkarak "55 liraya hamburger var yea" yazınca ne oluyor? Ekonomi kötü evet, bende bu durumu örnek vererek bir oyunun 100 lira oluşunu bu kadar garipsenmemesini ifade etmeye çalışıyorum.

Şaka gibisin gerçekten. Bir de içeçeği, patatesi içinde yazmış.
Yapılan mübalağa mantıklı değil çünkü. 2 kat fiyat yazmışsınız.

Ciddiye alıp papates, içecek falan yazmamın sebebi forumda çok fazla atmasyon seven kişi olması yoksa ciddi ciddi cevap vermezdim bu kadar.

Neyse, önemi yok. İyi sosyaller.

1653053057617.png

Acaba neden hocam?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
😉

Biz bedava oyunu bile korsan indiririz. Oyuna girmek için hem Epic Launcher kullanacağım hem de en az 100 GB dosya indireceğim. O kadar zahmete girilmez.

Screenshot_1.jpg

Geri
Yukarı