Steam flash bellek ile oyun taşıma

ibrahimhoke

Hectopat
Daha fazla  
Evde kendi bilgisayarımda yüklü olan oyunu kardeşimin bilgisayarına almak istiyorum. Kardeşimin bilgisayarıyla Steam hesabıma giriş yaptım. Oyunu indirmeden kardeşimin bilgisayarına alabilme gibi bir şansım var mı? Nasıl yapabilirim?

Steam sol üst - Oyunları yedekle ve geri yükle - oyunu seç ve yedekle.

Steam konumunda oluşturulan "SteamLibrary" klasörünü USB'e kopyala. Ya da yedekleme konumu USB seçilebiliyorsa seç.

USB'den diğer bilgisayara at. Steam sol üst - Oyunları yedekle ve geri yükle - oyunu seç ve geri yükle.

C:\program files (x86)\Steam\steamapps\common\Counter-Strike global offensive dosyasına git istediğin oyunu seç ben CS:GO'yu seçtim ve bir flash disk e kaydet oradanda kardeşinin PC'ye at ancak kardeşinin PC sindeki Steam hesabındada attığın oyunun bulunması gerekir. Not: Denemedim belki çalışmıyor olabilir.

Aşağıdaki adımları yaparsanız sıkıntı olmaz.

1-Sol üstten Steam butonuna tıklayıp "Oyunları yedekle ve geri yükle" seçeneğine tıklayın.
1.jpg

2-Yedeklemek (USB'ye aktarmak için) üstteki, yedekten geri yüklemek için alttakini seçin.
2.jpg

3-Yedeklemek istediğiniz oyunları seçin.
3.jpg

4-Yedeklemek istediğiniz diski seçin.
4.jpg

5.jpg

5-Yedekleme bittikten sonra diğer bilgisayarda "Yedekten geri yükle" seçeneğini ve yedeklediğiniz diski seçerek kolayca yükleyebilirsiniz.

Dosya Ekleri

• 4.jpg
    4.jpg
    14,1 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı