Steam Forza Horizon 4 oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

QuickClassic

Femtopat
Daha fazla  
Merhabalar oyuna giriyorum oyun başında verdiği ilk yarış yerine gidip girdiğimde oyundan atıyor bu yüzden oyunda ilerleyemiyorum hiçbir şey yapamıyorum. Explorer kapatıp giriyorum faydası olmuyor. Lütfen Yardımcı olur musunuz?
-Dosyaları doğruladım.
-MSI Afterburner ve rivatune bilgisayarımda yok.
-Windows 10 Pro kullanıyorum ve güncel.
Rapor Link: Logfile.rar
Online yayınları yapıyorum.

İşlemci: Intel i5 9400F
Ekran Kartı: ASUS TUF RTX2060
Anakart: ASUS Prime B365M-K
RAM: Crucial 16 GB 3000MHz

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar oyuna giriyorum oyun başında verdiği ilk yarış yerine gidip girdiğimde oyundan atıyor bu yüzden oyunda ilerleyemiyorum hiçbir şey yapamıyorum. Explorer kapatıp giriyorum faydası olmuyor. Lütfen Yardımcı olur musunuz?
-Dosyaları doğruladım.
-MSI Afterburner ve rivatune bilgisayarımda yok.
-Windows 10 Pro kullanıyorum ve güncel.
Rapor Link: Logfile.rar
Online yayınları yapıyorum.

İşlemci: Intel i5 9400F
Ekran Kartı: ASUS TUF RTX2060
Anakart: ASUS Prime B365M-K
RAM: Crucial 16 GB 3000MHz
Hocam basit olacak ama arkada Browser açık olunca açılmıyordu bir aralar.

Hocam yeni kullanıcı açın oradan Forza'yı açın düzelecektir. Bende öyle yaradı hatta bir sürü arkadaşımda öyle çözdük. Kısaca anlatmak gerekirse, windowsunuzun kullancısı bir adet, siz bir tane daha açacaksınız boş bir masaüstü kullanıcısı olacaktır. Açıp girin, arama yerine Steam yazın açın. Sonra oyunu açın oyundan daha atma sorunu olmaz! Çözüm kesin olacaktır!

Eğer anlamadıysanız bu videoyu izleyin kısa videodur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam basit olacak ama arkada Browser açık olunca açılmıyordu bir aralar.
Malesef olmuyor sorun devam ediyor :(
Hocam yeni kullanıcı açın oradan Forza'yı açın düzelecektir. Bende öyle yaradı hatta bir sürü arkadaşımda öyle çözdük. Kısaca anlatmak gerekirse, windowsunuzun kullancısı bir adet, siz bir tane daha açacaksınız boş bir masaüstü kullanıcısı olacaktır. Açıp girin, arama yerine Steam yazın açın. Sonra oyunu açın oyundan daha atma sorunu olmaz! Çözüm kesin olacaktır!

Eğer anlamadıysanız bu videoyu izleyin kısa videodur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bundan başka bir çözüm yolu yok mu illa yeni bir oturum mu açmam gerekiyor bu oyunu oynamam için :(

Son düzenleme:
Şu iki komutu CMD'yi yönetici olarak çalıştırıp sırasıyla gir. Bu arada hesap adların da Türkçe karakter bulunmasın.
Kod:
sfc /scannow
for %d in (*.dll) do regsvr32 -s %d

Yeni konular

Geri
Yukarı