Steam garantili kâr ettiren oyunlar

IMG_20220628_123555.jpg
Sanırım zengin oldum.

Ya bu videoları izliyorum ama bir şey olmuyor. Oynaya basıyorum. Web sayfasına atıyor. Sonra oyna yazısı tekrar çıkıyor. Video açılıyor ama izlenmiş gibi gözükmüyor.

Direkt konuya giriyorum zaten kart işini çoğunuz biliyorsunuzdur zaten. Bugün Steam'de bazı videoların kart düşürdüğünü keşfettim. Dün Over The Dream adlı videoyu şu konudan gördüm ve ilk çalıştırmamda direkt 150-170 TL arası piyasası olan bir kart düştü. Sonra biraz daha araştırdım ve DEMIAN-Padak diye 2 video (belgesel de olabilir bunlar) buldum ve yarım saat çalıştırdım. Şu an DEMIAN'dan 3, Padak'tan 1 kart çıktı (3 kart hakkı daha var tabi) DEMIAN'dan düşürdüğüm 3 kartta aynı çıktı ve bu kartlar pazarda 21,63 TL'ye 10 adet koyulmuş. Yani demek istediğim bu kartlar ileride değerlenebilir ve hatta şu an yavaş yavaş değerleniyor, değerlenmese bile minimum 10 TL'ye satılabileceğini düşünüyorum. Bu 3 video dışında önerdiğim birkaç oyun daha var onları da aşağıdaki listeye ekleyeceğim. Yani günün sonunda elde ettiğim kar şu şekilde:

Schein 2,10 TL - Ortalama 4,50 TL kar
Montaro 1,40 TL - Ortalama 3 TL kar ----- ( bu oyunlardan daha da fazla kar elde edebilirsiniz)
OutDrive 1,74 TL - Ortalama 3,30 TL kar

Videolar:
Over the Dream 1,20 TL - Ortalama 138,8 TL kar
DEMIAN 2,40 TL - Ortalama 40 TL kar
Padak Kiralama 1,80 TL-Satın alma 3 TL - Minimum 7 TL kar

Tüm kartları sattığım zaman toplam elde edeceğim kar (tüm kar ve zararlar öngörüldüğü zaman):
174-11,84(oyunların fiyatı)=162,16 TL Kar

Bazı kartlar:

Eki Görüntüle 1433230Eki Görüntüle 1433232

Eki Görüntüle 1433236Eki Görüntüle 1433237

Eki Görüntüle 1433238

Linkler

Videolar

Bu arada benden daha da fazla kar edebilirsiniz, örneğin DEMIAN kartları arasında 600 TL'lik pahalı kartlardan bulunuyor ve bu kartlar çok daha fazla değerlenebilir. İyi sosyaller :)

Eki Görüntüle 1433253
Hocam ben idle master veya başka tür idle uygulamaları kullanma taraftarı değilim kendim tekrar tekrar açıp izlesem düşer mi?

Hocam ben idle master veya başka tür idle uygulamaları kullanma taraftarı değilim kendim tekrar tekrar açıp izlesem düşer mi?
İmkansıza yakın. 1 dakika oynamış sayıyor sanırım her bastığınızda.

Kullanmanızda gerçekten hiçbir sakınca yok. Açık kaynak kodlular zaten.

Geri
Yukarı