Steam garantili kâr ettiren oyunlar

Over The Dream garantili kar ettiren videolardandır. Şu ana kadar zarar eden görmedim. Ayrıca ben herkes alsın 70 TL parlak kart çıkıyor demedim. Sadece videodan garanti kar elde edebileceğinizi, tabi eğer şansınız varsa benim gibi parlak kartta düşürebilirsiniz dedim.
OutDirve sonrasında en çok kâr ettiren oyun. En azından hem parlak çıkma şansı var hem de parlak çıkmasa bile zarar ettirmiyor.

Direkt konuya giriyorum zaten kart işini çoğunuz biliyorsunuzdur zaten. Bugün Steam'de bazı videoların kart düşürdüğünü keşfettim. Dün over the dream adlı videoyu şu konudan gördüm ve ilk çalıştırmamda direkt 150-170 TL arası piyasası olan bir kart düştü. Sonra biraz daha araştırdım ve demıan-padak diye 2 video (belgesel de olabilir bunlar) buldum ve yarım saat çalıştırdım. Şu an demıan'dan 3, Padak'tan 1 kart çıktı (3 kart hakkı daha var tabii) demıan'dan düşürdüğüm 3 kartta aynı çıktı ve bu kartlar pazarda 21,63 TL'ye 10 adet koyulmuş. Yani demek istediğim bu kartlar ileride değerlenebilir ve hatta şu an yavaş yavaş değerleniyor, değerlenmese bile minimum 10 TL'ye satılabileceğini düşünüyorum. Bu 3 video dışında önerdiğim birkaç oyun daha var onları da aşağıdaki listeye ekleyeceğim. Yani günün sonunda elde ettiğim kar şu şekilde:

Schein 2,10 TL - ortalama 4,50 TL kar.
Montaro 1,40 TL - ortalama 3 TL kar ----- ( bu oyunlardan daha da fazla kar elde edebilirsiniz)
Outdrive 1,74 TL - ortalama 3,30 TL kar.

Videolar:
Over the dream 1,20 TL - ortalama 138,8 TL kar.
Demıan 2,40 TL - ortalama 40 TL kar.
Padak kiralama 1,80 TL-satın alma 3 TL - minimum 7 TL kar.

Tüm kartları sattığım zaman toplam elde edeceğim kar (tüm kar ve zararlar öngörüldüğü zaman):
174-11, 84(oyunların fiyatı)=162, 16 TL kar

Bazı kartlar:

Eki Görüntüle 1433230Eki Görüntüle 1433232

Eki Görüntüle 1433236Eki Görüntüle 1433237

Eki Görüntüle 1433238

Linkler.

Videolar.

Bu arada benden daha da fazla kar edebilirsiniz, örneğin demıan kartları arasında 600 TL'lik pahalı kartlardan bulunuyor ve bu kartlar çok daha fazla değerlenebilir. İyi sosyaller :)

Eki Görüntüle 1433253

Çok teşekkür ederim senin sayende 5-6 lira ile 60 Lira'ya çıktım daha da devam ediyor.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı