Steam garantili kâr ettiren oyunlar

Çok güzel kâr ettim bu işten. 1 TL ile başladığım yolculuğu 180 TL ile kapattım açıkçası. Daha fazlasını da yapabilirim ama uğraşmak istemiyorum açıkçası almak istediğim oyun da kalmadı.

Çok güzel kâr ettim bu işten. 1 TL ile başladığım yolculuğu 180 TL ile kapattım açıkçası. Daha fazlasını da yapabilirim ama uğraşmak istemiyorum açıkçası almak istediğim oyun da kalmadı.

Yardım edin tüccar'a dönüşttüm 2 liraya aldığım şeyi 9 liraya satıyorum alıyorlar toplam 210 lira topladım bağımlılık yapmaya başladı.

Yardım edin tüccar'a dönüşttüm 2 liraya aldığım şeyi 9 liraya satıyorum alıyorlar toplam 210 lira topladım bağımlılık yapmaya başladı.
Devam edebiliyorsan indirim bitene kadar devam edebilirsin iyi para yapılır. Lakin bir yerden sonra zaten 50 kuruş, 60 kuruş kâr etmeye başlayınca bıraktım ben. Öyle almak istediğim çok bir oyun da olmayınca amacım kalmadı pek.

Ben sadece skinimi satınca travmaya girdim 5 yıldır kullanıyordum artık sanki hayatımdan 1 parça eksik gibi geliyor. Yoksa bu işlere girişmiyecektim.

2 gündür farm yapıyorum. Belki 400 tane filan kart toplamışımdır. Önce 86 TL topladım. Şimdi de onlardan gelenlerle yeni kartları bekliyorum.

Ben 500leri geçene kadar uğraşacağım açıkçası. FIFA 23 çıkış fiyatı 800-1200 TL arası olacak deniliyor.

Kart işi güzel sistem arka plan işi şans işi ben şansımı kullandım 4 dolarlık toplam 2 arkaplanım var.

Arka planlar nasıl toplanıyor ki?

Geri
Yukarı