Steam GIF küçük kalıyor

Poruchitel

Hectopat
Arkadaşlar Steam profilimde gördüğünüz gibi GIF küçük kalıyor. (Arka plan hareketli). Bunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-03-20 192325.png
    Ekran görüntüsü 2021-03-20 192325.png
    1 MB · Görüntüleme: 453
Chrome üzerinden Steam'e gir. Hesabına giriş yap. Çizim yükle deyip aynı çizimi seç. Yükleye basmadan önce sayfada boşluğa sağ tık yap. İncele de ve konsolu aç. Şunu yapıştır:

document.getElementsByName("image_width")[0].value = 1000; document.getElementsByName("image_height")[0].value = 1;

Ardından çizimi yükle.

Komut yapmamışsın. bunu sil ve dosyayı yüklerken F12 tuşuyla konsola şunu yaz:
document.getElementsByName("image_width")[0].value = 1000; document.getElementsByName("image_height")[0].value = 1;

Çözünürlüğü büyük olan GIF'inizi parçalara ayırarak yükleyebilirsiniz.
1616257815614.png

Yani şu şekil ben denemedim ancak arkadaşım 3 parçaya bölerek daha geniş bir alana yaymayı başarmıştı.

Çözünürlüğü büyük olan GIF'inizi parçalara ayırarak yükleyebilirsiniz.
Eki Görüntüle 932074
Yani şu şekil ben denemedim ancak arkadaşım 3 parçaya bölerek daha geniş bir alana yaymayı başarmıştı.
Hocam bu üç parça değil iki parça. Steam'de iki tane yan yana çizim yükleyebiliyorsun. Bunu yapan arkadaşınız simetrik görünsün diye kendisi manuel sol tarafı ayarlamış sanki.

Steam'e ücretsiz GIF ekleyebiliyor muyuz?
Hesap seviyesi 10 ve üzeri olduktan sonra evet vitrine GIF ekleyebiliyorsunuz.
Hocam bu üç parça değil iki parça. Steam'de iki tane yan yana çizim yükleyebiliyorsun. Bunu yapan arkadaşınız simetrik görünsün diye kendisi manuel sol tarafı ayarlamış sanki.
Evet faremi üstüne götürdüğümde fark ettim sol taraftaki büyük kısım.

Teşekürler boyutu tam oldu ama bu sefer de yan kısmı boş kaldı. Normalde bu gifi bir sayfadan almıştım ancak tek bir adet gif var öbür gifi nasıl bulurum bir bilginiz var mı? Arkaplan ismi Cyberpunk corridor with particles, 60 FPS
Bu şekilde oldu

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-03-20 192325.png
    Ekran görüntüsü 2021-03-20 192325.png
    1,4 MB · Görüntüleme: 273
Envanterinden arkaplanı bul. URL'sini kopyala. "steam.design" sitesinde yapıştır. Sana .zip olarak sağ çizim sol çizim avatar hepsini ayarlayacak o site.

Geri
Yukarı