Çözüldü Steam GIF yüklerken resim küçük oluyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

veyt

Hectopat
Daha fazla  
Sol GIF'i yükledim sorun yok ama sağ GIF bu şekilde yarım kalıyor. Ne yapmam gerekir?
Not: İkisini de komut kullanarak yükledim. Yardımlarınızı bekliyorum.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    431,3 KB · Görüntüleme: 90
  • Adsızs.png
    Adsızs.png
    931,7 KB · Görüntüleme: 82
Çözüm

Bu eklentiyi tarayıcınıza kurun ve tarayıcıdan Steam sayfasını yenileyin. Profilinizden çizimlere ve oradan da çizim yükleye basın. Açılan pencerede oyuna özel değili seçin. Açılan yeni sayfaya yükleyeceğiniz görselleri sürükleyin ya da elle seçin. İçeriğin ismi, açıklaması tamamen size kalmış. Sayfanın aşağısındaki 2 kutucuğu da işaretleyin ve yüklemeyi başlatın.
Sağdaki gifi silin, tekrar yüklerken yükleme sayfasında gifi seçtikten ve yüklendikten sonra onaylamadan önce Ctrl+Shift+C yaptıktan sonra console sekmesini seçip

document.getElementsByName("image_width")[0].value = 1000; document.getElementsByName("image_height")[0].value = 1;

yazın ve enterlayın. Tabii ki bunu bir tarayıcı uygulaması kullanarak yapmanız gerekiyor. Sorununuz çözülürse çözüm olarak işaretlerseniz sevinirim.

Bu eklentiyi tarayıcınıza kurun ve tarayıcıdan Steam sayfasını yenileyin. Profilinizden çizimlere ve oradan da çizim yükleye basın. Açılan pencerede oyuna özel değili seçin. Açılan yeni sayfaya yükleyeceğiniz görselleri sürükleyin ya da elle seçin. İçeriğin ismi, açıklaması tamamen size kalmış. Sayfanın aşağısındaki 2 kutucuğu da işaretleyin ve yüklemeyi başlatın.

Çözüm
@veyt güvenebilirsiniz. Yıllardır kullanıyorum ve bir sıkıntısını yaşamadım ki sık kullanılan bir eklenti.

Şu anda fark ettim de sağdaki görselin çözünürlüğünü tekrar kontrol eder misiniz. İlk görselde sağa doğru saydam bir şekilde görsel varmış gibi görünüyor.

Steam'inize bakabilir miyim? @Veli1026

@veyt güvenebilirsiniz. Yıllardır kullanıyorum ve bir sıkıntısını yaşamadım ki sık kullanılan bir eklenti.

Şu anda fark ettim de sağdaki görselin çözünürlüğünü tekrar kontrol eder misiniz? İlk görselde sağa doğru saydam bir şekilde görsel varmış gibi görünüyor.

Çizim yükle kısmında boyutu normal gözüküyor vitrine eklerken yarım oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
1654424608154.png

Sayfayı görebilmeniz için küçültmem gerekti. Bu yüzden sağdaki görsel biraz kaymış görünüyor.

Çizim yükle kısmında boyutu normal gözüküyor vitrine eklerken yarım oluyor.
Dediğim yöntem işe yaramadıysa çizimi bir şekilde paylaşabilir misiniz. Kendim bir kontrol edeyim, tabi isterseniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı