Steam GTA 5 ban yeme sorunu

Treacherous

Hectopat
Daha fazla  
Beyler şimdi ben GTA V ilk PC platformuna çıkınca CD-kutu olarak aldım. Social Club hesabımın maili justice.li***@outlook.com. ben bu hesaptan ban yedim ve bu ban 2036 yılında açılacakmış. Hile yaptığımı kabul ediyorum sıkıntı yok. İşin garibi ben steam hesabımdan almak istedim tekrar steam hesabmın maili de justice.li***@outlook.com beyler GTA'yı bi açtım aynı şeyi diyor. 2036'ya kadar ban. Ben bu oyunu ilk CD'den alıp ban yedim eyvallah sonrasında steam hesabımda yeni aldım onda da diyo aynısını. Şimdi ben 109 TL'yi boşuna mı vermiş oldum beyler? Ne olur yardımcı olun. Benimle iletişime geçin rockstar'a forum falan atalım bir şeyler yapalım. Pek anlamıyorum bu konuları. Benim bu konumda ne yapmam lazım şimdi nasıl bi çözüm aramalıyım beyler ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rock Star'ın ban prensibi hesabı değil, kullanıcıyı oyundan uzaklaştırmaktır. Bunun için de E-Posta kullanırlar. Aynı E-Posta ile üye olduğunuz için sizi otomatik olarak tespit ettiler. Farklı bir steam hesabı veya E-Posta ile kayıt olsaydınız bu durum olmazdı. Maalesef yapacak bir şey yok.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı