Steam, GTA 5 kurulmuyor

Tibet Ulubey

Kilopat
Makaleler
24
Yer
İstanbul
Merhaba GTA V bende D: diskinde kurulu. fakat kurmaya 11 geçtiğim için kurarken şu hatayı alıyorum.

1624571568194.png

1624571578561.png

Yani benim başıma gelse oyunu Steam üzerinden yedeklemeyip direk dosyalarını kopyaladığım için GTA V'yi en baştan yüklemeye başlardım çoktan.
Yok, gerek yok. Arkadaş direkt olarak D'ye atmış. Dediğim gibi .../common klasörüne atması gerekecekti. Steam'i de D diskine kurmamış gibi görünüyor.

Steam/steamapps/common yerine atın GTA V dosyasını. Steam'i C'ye veya başka bir şeye kurmuşsunuz sanırım, çünkü attığınız görüntüye göre D diskinde Steam klasörü yok.
Sildim.
Yok, gerek yok. Arkadaş direkt olarak D'ye atmış. Dediğim gibi .../common klasörüne atması gerekecekti. Steam'i de D diskine kurmamış gibi görünüyor.
Steam'in işleri işte. Neden kurma yeri belirtme yok ki?

Sildim.

Steam'in işleri işte. Neden kurma yeri belirtme yok ki?
Steam'i yükleyin. D'ye yüklerseniz kütüphane açmaya gerek kalmayacak. C diskine yüklerseniz gerekli olacak. Steam'i D'ye yüklediniz diyelim. Steam/steamapps/common klasörüne GTA 5 dosyasını atın. Bu kadar basit. C ye yüklerseniz üstte dediğim gibi D'ye kütüphane açıp oraya aynı lokasyona atmanız gerek. Başka yapacak bir şey yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı