Çözüldü Steam GTA San Andreas %100 Save yapıp girince en baştan alıyor

• Konuyu başlatan Kezib
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 3
  • Görüntüleme 991
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

Kezib

Hectopat
Geçen gün Steam'den GTA San Andreas aldım.%100 Save yapmak istedim, fakat olmadı.%100 Save yapıyorum sıkıntı yok, oyuna girip load kısmına giriş yapıyorum. Save olmuş gayet güzel. Giriyorum, yükleniyor en baştan alıyor.

GTX 1050 Ti.
Ryzen 3 1300X.
8 GB 3000MHz HyperX preadator.
GA-AB350M-DS2.
500W +80 PSU.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunu çözdüm: Oyunu açmak için crackli indirmemiz veya downgrade yapmamız gerek. Sebepi GTA San Andreas'a gelen son güncelleme ile indirilen %100 Save dosyalarının sürümleri uyumlu olmadığı için giremiyoruz. Eskiden crack alışkanlığım vardı. Şu son 1 yılda bıraksamda GTA San Andreas'ı satın aldım ama çalışmamasından dolayı crackli indirdim.
Sorunu çözdüm: Oyunu açmak için crackli indirmemiz veya downgrade yapmamız gerek. Sebepi GTA San Andreas'a gelen son güncelleme ile indirilen %100 Save dosyalarının sürümleri uyumlu olmadığı için giremiyoruz. Eskiden crack alışkanlığım vardı. Şu son 1 yılda bıraksamda GTA San Andreas'ı satın aldım ama çalışmamasından dolayı crackli indirdim.

Artı -2 Eksi
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı