Çözüldü Steam GTA V Steam açılmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

theflavıus

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bugün GTA V Steam indirdim fakat oyun açılmıyor. Tıklıyorum 2- 3 saniye çalışıyor yazıyor ondan sonra tekrar gidiyor. Oyun dosyalarını doğrulama işlemini de yaptım. Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
İlk olarak şunu sorayım, Redist paketlerini kurdunuz mu?

Çözüm
Visual C++ paketleri ve DirectX kurmanıza rağmen oyun hâlâ açılmıyorsa rapor oluşturup paylaşabilirsiniz.

Çok teşekkürler sorun çözüldü aslında kuruluyudu ama silip linktekini yükledim duzeldi fakat şimdi de Online açılmıyor onun hakkindada bir bilginiz varsa çok mutlu olurum.

Çok teşekkürler sorun çözüldü aslında kuruluyudu ama silip linktekini yükledim duzeldi fakat şimdi de Online açılmıyor onun hakkindada bir bilginiz varsa çok mutlu olurum.

Hata mı veriyor? Belki Online için sisteminiz yetmiyor olabilir.

Hata mı veriyor? Belki Online için sisteminiz yetmiyor olabilir.

İlk girdiğimde ofline hatası veriyor onu VPN ile girip hallediyorum fakat sonrada GTA çevrim içi oturumu sunucuyla iletişimde kullanıcı doğrulama verilerinizi güncelleyemedi gibi şeyler diyor. Hiçbir şey anlamadım.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk girdiğimde ofline hatası veriyor onu VPN ile girip hallediyorum fakat sonrada GTA çevrim içi oturumu sunucuyla iletişimde kullanıcı doğrulama verilerinizi güncelleyemedi gibi şeyler diyor. Hiçbir şey anlamadım.

Güvenlik duvarını kapatıp girmeyi deneyin.

Geri
Yukarı