Steam Guard 'başka aygıta aktardınız' hatası

yeko

Hectopat
Bugün topluluk pazarından kasa satıcaktım ama onaylaya bastıktan sonra.
(Pazar listelemeleri 2 gün bekletilecektir. Yakın zamanda mobil kimlik doğrulayıcıyı yeni bir aygıta aktardınız. ) Uyarısı aldım nedeni nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Steam guard kaldırıp eklersen güvenlik amaçlı belli bir süre Steam pazar kullanamıyorsun. Normal bir şey merak etme. Bir de hemen kaldırmak için PC'de 1, 2 kere Steam girip çıkarsan düzeliyor diye biliyorum.

Steam guard kaldırıp eklersen güvenlik amaçlı belli bir süre Steam pazar kullanamıyorsun. Normal bir şey merak etme. Bir de hemen kaldırmak için PC'de 1, 2 kere Steam girip çıkarsan düzeliyor diye biliyorum.

Bugün topluluk pazarından bir item satıp başka bir item alacaktım ama pahalı gelince csmoney sitesinden takas için giriş yaptım ve benden Steam guard ve SMS kodu istedi sonrada bu hatayı verdi.
Herhangi bir işlem yaptınız mı peki Steam guard adına?

Bugün topluluk pazarından bir item satıp başka bir item alacaktım ama pahalı gelince csmoney sitesinden takas için giriş yaptım ve benden Steam guard ve SMS kodu istedi ve girdim sonra pazara tekrar giriş yapınca bu hatayı aldım.

Bugün topluluk pazarından bir item satıp başka bir item alacaktım ama pahalı gelince csmoney sitesinden takas için giriş yaptım ve benden Steam guard ve SMS kodu istedi sonrada bu hatayı verdi.

Bugün topluluk pazarından bir item satıp başka bir item alacaktım ama pahalı gelince csmoney sitesinden takas için giriş yaptım ve benden Steam guard ve SMS kodu istedi ve girdim sonra pazara tekrar giriş yapınca bu hatayı aldım.
Yeko, ben de aynı sorunu yaşıyorum. CS Money'e girdikten sonra hatayı vermeye başladı ve ilk başta SMS istedi girmek için Steam guard onay kodu yerine.

Ya ustalar konuyu hortlatıyorum kusura bakmayın . Bende de aynı sıkıntı oldu bir şeye kafam takıldı. Bu iki gün süre bir seferlik mi yoksa her pazara item koyduğumda iki gün bekletecek mi öyle ise sıkıntı...

Aynı sıkıntı bende yaşıyorum ama öyle değil ben ciddi ciddi değiştirdim başka aygıta ama galiba sizin hesap gg olmuş girmişler hesaba ama çözüm yolu var. Steam'a tıklıyorsun oradan ilk gelen yerde Steam Guard yazıyor tıklıyorsunuz ondan sonra en alta inip oradan Kimlik bilgilerinizin başka bir cihazda kayıtlı olduğundan şüphe mi duyuyorsunuz? Böyle bir yazı var ve altında da diğer bütün cihazların yetkisini kaldır tıklıyorsun ve oluyor iyi günler :)

Yeni konular

Geri
Yukarı