Steam Guard kurulmuyor

MR.X.

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün telefonumu fabrika ayarlarına sıfırladım, yani içindeki her şey silindi. Fabrika ayarlarına sıfırlamadan önce Steam Guard'ı kaldırmayı unuttum. Sıfırladıktan sonra Steam'i geri indirdim ama benden Steam Guard kodu istedi. Ben de artık erişimim yok dedim, iki tane seçenek verdi. Epostayla giriş yap ya da Steam Guard'ı kaldır. Ben Steam Guard'ı kaldıra bastım, hata verdi. Diğerine bastım, o da hata verdi. Neyse ki PC'de hala oturum açıktı, kaldırdım oradan Steam Guard'ı telefondan. Steam'e giriş yaptım ve Steam Guard'ı geri kuramaya çalıştım ama Steam Guard'ı yine kuramıyorum.

Screenshot_20210617-173238.png

Telefona SMS gelmiyor. Mesajı tekrar gönder deyince de söyle yazıyor.

Screenshot_20210617-173246.png

Bu konuda ne yapabilirim? Steam Guard'ı telefonuma nasıl geri kurabilirim?

Not: Telefon numarası doğru.

Merhaba. Bugün telefonumu fabrika ayarlarına sıfırladım, yani içindeki her şey silindi. Fabrika ayarlarına sıfırlamadan önce Steam Guard'ı kaldırmayı unuttum. Sıfırladıktan sonra Steam'i geri indirdim ama benden Steam Guard kodu istedi. Ben de artık erişimim yok dedim, iki tane seçenek verdi. Epostayla giriş yap ya da Steam Guard'ı kaldır. Ben Steam Guard'ı kaldıra bastım, hata verdi. Diğerine bastım, o da hata verdi. Neyse ki PC'de hala oturum açıktı, kaldırdım oradan Steam Guard'ı telefondan. Steam'e giriş yaptım ve Steam Guard'ı geri kuramaya çalıştım ama Steam Guard'ı yine kuramıyorum.

Eki Görüntüle 1072244

Telefona SMS gelmiyor. Mesajı tekrar gönder deyince de söyle yazıyor.

Eki Görüntüle 1072245

Bu konuda ne yapabilirim? Steam Guard'ı telefonuma nasıl geri kurabilirim?

Not: Telefon numarası doğru.

Şifreni değiştir dene ve Steam Guard'ı kaldırıp kurunca 15 gün boyunca pazarı kullanamıyorsun.

Arkadaşlar sorun çözüldü. Steam desteğe yazdım, telefonun yazılım sürümünün eski olduğunu söylediler. Güncelledim düzeldi. Teşekkürler.

Geri
Yukarı