Steam Guard Pazar Kısıtlaması Sorunu

YavuzhanCLK

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.
Bende böyle gıcık bir sorun var Steam Guard'ı aktifleştirdiğim halde Topluluk Başarımı'ında Steam Guard'ı etkinleştirdiğim halde etkin gözükmüyor. Bu nedenle Pazar kısıtlaması kalkmıyor :(

Adsız.png

Dediğiniz gibi düşündüm fakat yeni hesap açtım direk onda Steam Guard Eposta korumasını açtım ve o başarım tamamlandı gözüküyor.
İlk kurulumda olabilir fakat bu sistem hesap çalınması durumunda envanterinizi korumak için kullandığından bilgisayar değişikliğinde süre istiyor. Eğer beklediğiniz süre sonunda açılmaz ise Steam Destek bölümüne mesaj gönderin.

İlk kurulumda olabilir fakat bu sistem hesap çalınması durumunda envanterinizi korumak için kullandığından bilgisayar değişikliğinde süre istiyor. Eğer beklediğiniz süre sonunda açılmaz ise Steam Destek bölümüne mesaj gönderin.
Zaten şuan Steam desteğe ticket attım. belki bu forumda sorunun çözümünü bilen biri vardır diye konu açtım

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı