Çözüldü Steam Guard SMS kodu gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

galibakutay

Hectopat
Yer
İstanbul Beykoz
Daha fazla  
Merhaba, telefonumu değiştirdiğim için Steam Guard'ını kaldırdım ve yeni telefona Steam Guard kurmayı denedim fakat SMS gelmesi gerekirken gelmiyor. Eski telefona uygulamayı yeniden kurdum hattım yeni telefonda takılı olduğu halde SMS geldi fakat yeni telefonda guard etkinleştirmeye çalıştığımda SMS gelmiyor.
Eski telefonum Casper via a1, yeni telefon Samsung Note 5

Çözüm
Arkadaşımla bile denedim numaramı doğru yazıyorum, mailimi kontrol ediyorum hep gelen giden yok.
1.Adım da sms gelmesi gerekirken gelmiyor.
Mesajı tekrar gönder dediğimde "kayıp veya geçersiz oturum bilgisi" diyor
Ben eski telefonuma steam guardı yükleyip aktif ettim. Bana adım adım söyler misiniz nasıl yapıcam
Aga telefon numaramı kabul etmiyor
Telefonuma format atmak zorunda kaldım ve aynı sorunu yaşadım çıldırmak üzereydim mesaj gelmiyordu sorun bazı android telefonlardan kaynaklanıyor maalesef bu bir bug çözümünü yazıyorum umarım valve yakında çözer herkese geçmiş olsun :D .

Bazı Android telefonlar, koruyucu bağlayıcı doğrulama SMS kodunu alamaz. SMS kodunu almanın ve valve korumasını başarılı bir şekilde bağlamanın bir yolu var. Yöntem aşağıdaki gibidir: Mobil Steam sol menü çubuğunda "sen ve arkadaşların" ı seçin "Profil" e tıklayın "Profili Düzenle" ye tıklayın Hiçbir şeyi değiştirmeden aşağıya doğru inin ve "kaydet" i seçin Kaydettikten sonra, gene sol sekmeden steam guarda geri dönün. Artık Cep telefonu SMS kodunuz başarıyla alınacak ve Mobil steam guard korumanız başarıyla çalıştırılacaktır.
Telefonuma format atmak zorunda kaldım ve aynı sorunu yaşadım çıldırmak üzereydim mesaj gelmiyordu sorun bazı android telefonlardan kaynaklanıyor maalesef bu bir bug çözümünü yazıyorum umarım valve yakında çözer herkese geçmiş olsun :D .

Bazı Android telefonlar, koruyucu bağlayıcı doğrulama SMS kodunu alamaz. SMS kodunu almanın ve valve korumasını başarılı bir şekilde bağlamanın bir yolu var. Yöntem aşağıdaki gibidir: Mobil Steam sol menü çubuğunda "sen ve arkadaşların" ı seçin "Profil" e tıklayın "Profili Düzenle" ye tıklayın Hiçbir şeyi değiştirmeden aşağıya doğru inin ve "kaydet" i seçin Kaydettikten sonra, gene sol sekmeden steam guarda geri dönün. Artık Cep telefonu SMS kodunuz başarıyla alınacak ve Mobil steam guard korumanız başarıyla çalıştırılacaktır.
Adamsın knk kafayı yemek üzereydim steam desteğe şikayet edicektim ki bunu gördüm arkadaşlar işe yarıyor yalan yoktur :)

Telefonuma format atmak zorunda kaldım ve aynı sorunu yaşadım çıldırmak üzereydim mesaj gelmiyordu sorun bazı Android telefonlardan kaynaklanıyor maalesef bu bir bug çözümünü yazıyorum umarım Valve yakında çözer herkese geçmiş olsun :D .

Bazı Android telefonlar, koruyucu bağlayıcı doğrulama SMS kodunu alamaz. SMS kodunu almanın ve Valve korumasını başarılı bir şekilde bağlamanın bir yolu var. Yöntem aşağıdaki gibidir: Mobil Steam sol menü çubuğunda "sen ve arkadaşların" ı seçin "Profil" e tıklayın "Profili Düzenle" ye tıklayın hiçbir şeyi değiştirmeden aşağıya doğru inin ve "kaydet" i seçin Kaydettikten sonra, gene sol sekmeden Steam Guard'a geri dönün. Artık Cep telefonu SMS kodunuz başarıyla alınacak ve Mobil Steam Guard korumanız başarıyla çalıştırılacaktır.

Çok teşekkür ederim. Sayenizde sorunum çözüldü. :) <3
Telefonuma format atmak zorunda kaldım ve aynı sorunu yaşadım çıldırmak üzereydim mesaj gelmiyordu sorun bazı Android telefonlardan kaynaklanıyor maalesef bu bir bug çözümünü yazıyorum umarım Valve yakında çözer herkese geçmiş olsun :D .

bazı Android telefonlar, koruyucu bağlayıcı doğrulama SMS kodunu alamaz. SMS kodunu almanın ve Valve korumasını başarılı bir şekilde bağlamanın bir yolu var. Yöntem aşağıdaki gibidir: Mobil Steam sol menü çubuğunda "sen ve arkadaşların" ı seçin "profil" e tıklayın "profili düzenle" ye tıklayın hiçbir şeyi değiştirmeden aşağıya doğru inin ve "kaydet" i seçin kaydettikten sonra, gene sol sekmeden Steam Guard'a geri dönün. Artık cep telefonu SMS kodunuz başarıyla alınacak ve mobil Steam Guard korumanız başarıyla çalıştırılacaktır.

Çok teşekkürler sayenizde sorunum çözüldü. :) <3

Son düzenleme:

kral senin yarr2ı yiym aslansın <3

Yeni konular

Geri
Yukarı