Steam hediye edilen oyuna satın al diyor

Yok hediye olarak verdi. Karşıma böyle bir şey çıkmadı.
Hediye olarak atılan oyunu hediye eden kişi geri iade alamaz. Öyle bir şey denerse sizin de onay vermeniz gerekiyor. Steam'i kapatıp açın, eğer oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayabiliyorsanız onu da deneyin bi'.
Bunlar dışında başka bir şey gelmiyor aklıma.

Yok hediye olarak verdi. Karşıma böyle bir şey çıkmadı.

Talebi gönderdiğinde video izliyordum en son, herhangi bir oyun açık değildi.
Arkadaşınız iade talebi mi gönderdi?

Arkadaşınız iade talebi mi gönderdi?
Hayır göndermedi. Sabah pc açtığımda böyleydi.

Steam hesabından çkıp tekrar giriş yapar mısın?
Denedim hala aynı.

Hediye olarak atılan oyunu hediye eden kişi iade alamaz. Öyle bir şey denerse sizin de onay vermeniz gerekiyor. Steam'i kapatıp açın, eğer oyunun dosyalarının bütünlüğünü doğrulayabiliyorsanız onu da deneyin bi'.
Bunlar dışında başka bir şey gelmiyor aklıma.

İade talebide göndermedi gönderse bile ben görmedim ve onaylamadım. Bir dosyaları doğrulayım hemen yapabiliyorsam.

Hayır göndermedi. Sabah PC açtığımda böyleydi.

Denedim hala aynı.

İade talebide göndermedi gönderse bile ben görmedim ve onaylamadım. Bir dosyaları doğrulayım hemen yapabiliyorsam.

Doğruladım dosyaları hala aynı.

Hayır göndermedi. Sabah pc açtığımda böyleydi.

Denedim hala aynı.

Doğruladım dosyaları hala aynı.
"Satın al" yazan yere basınca mağaza sayfasına mı yönlendiriyor? Orada oyuna sahip olduğunuz yazıyor mu? Oradan oyunu sepete ekleyin. Kendim için satın al bölümü açık mı bakın.

"Satın al" yazan yere basınca mağaza sayfasına mı yönlendiriyor? Orada oyuna sahip olduğunuz yazıyor mu? Oradan oyunu sepete ekleyin. Kendim için satın al bölümü açık mı bakın.
Mağaza sayfasına yönlendiriyor sepete ekleyebilip alabiliyorum. Destekten yanıt bekliyorum.

Arkadaşlar sorunu çözdük arkadaşım benim yan hesabıma atmış. Bende o güne kadar yan hesabımda oynuyordum, hesabı'da hatırlaya tıklamamışım sanırım sabahta orijinal hesabıma girince öyle gözükmüş hallettik 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı