Steam Hediye ettiğim oyunu iade edebilir miyim?

Buyrun okuyun.
Kabul edilmeyen hediyeler standart olarak 14 gün/iki saat periyotunda iade edilebilir. Kabul edilen hediyelerde alıcı iadeyi başlatırsa aynı koşullar altında iade edilir. Hediye alımında kullanılan para asıl alıcısına iade edilir.

Kaynak Steam
Yazdığımı okudunuz mu?
Hediye alımında kullanılan para asıl alıcısına iade edilir.

O zaman iade edilmiyor sanırım. Öğrenmiş oldum en azından. Bir daha bu adamla iş yapmam.

Evet hocam, keşke yapmasaydım. Adama mesaj atmaktan başka çarem yok.
Reis önce adamdan hesabına 1 kuruş veya 10 kuruş civarı para atmasını iste eğer papara kullanıyorsan ismi cismi belli olur. Ondan sonra işlemini yap şayet oyunu ilk sen atacaksan.

Yazdığımı okudunuz mu?
Hediye alımında kullanılan para asıl alıcısına iade edilir.
Okudum hocam. Ama böyle bir durum olsaydı 1 gün içinde gelişme olurdu sanıyorum. Steam cüzdanından yapılan işlemlerde iade hızlı oluyor.
Reis önce adamdan hesabına 1 kuruş veya 10 kuruş civarı para atmasını iste eğer papara kullanıyorsan ismi cismi belli olur. Ondan sonra işlemini yap şayet oyunu ilk sen atacaksan.
Taktik için teşekkür ederim. Bir dahakine böyle yapacağım.

Hocam bence satış yaptığınız kişi kimse buradan ismini vs. paylaşın. Sosyalde hesabı varsa konuya Recep Baltaş'ı etiketleyin, o zaten kişinin T.C. kimlik numarası, ev adresine kadar gereğini yapacaktır diye düşünüyorum :D Şaka bir yana, yazışmalarınız vs. varsa paranızı alabilirsiniz diye düşünüyorum. Artık insanları dolandırmak o kadar kolay kurtululabilecek bir şey değil bu dönemde. Hakkınızı sonuna kadar arayın derin derim, paranızın peşini bırakmayın.

İsmi cismi belli olması bir şeyi değiştirmez, atan kişi attığını onaylıyor zaten yasal olarak bir problem kalmıyor.

Hediye alıp neden para talep etmen ve parayı nakite çevirmen bence yanlış. Bence o para hesapta dursun. Sen o parayı nakite çevirme düşüncen bence hata. Hayatımız boyunca Steam hesabı hep var olacak. Eninde sonunda oyun atın alacaksın. Şu aralar pandemi olduğu için pek oyun çıkmıyor ama piyasanın oyun çıkışları olarak normale döneceği anlarda var. Geçmiş olsun umarım paranı alırsın. Keşke forum açsaydın. İlerleyen dönemde FIFA 22 için sipariş vereceğim. Sen sipariş verir paranı ibana atardım.

Hocam bence satış yaptığınız kişi kimse buradan ismini vs. paylaşın. Sosyalde hesabı varsa konuya Recep Baltaş'ı etiketleyin, o zaten kişinin T.C. kimlik numarası, ev adresine kadar gereğini yapacaktır diye düşünüyorum :D Şaka bir yana, yazışmalarınız vs. varsa paranızı alabilirsiniz diye düşünüyorum. Artık insanları dolandırmak o kadar kolay kurtululabilecek bir şey değil bu dönemde. Hakkınızı sonuna kadar arayın derin derim, paranızın peşini bırakmayın.
Dava ile uğraşmak istemiyorum. Adamın ana Steam hesabını biliyorum. DC'de 1 gündür çevrimdışı veya görünmez. Eğer yasak yoksa hesabı paylaşabilirim.

İsmi cismi belli olması bir şeyi değiştirmez, atan kişi attığını onaylıyor zaten yasal olarak bir problem kalmıyor.
Profesyonel bir taktik değil zaten. Adam acemi dolandırıcıysa ismini biliyorum işlem başlatacağım dediğin zaman bıçak kemiğe dayanır.
Dava ile uğraşmak istemiyorum. Adamın ana Steam hesabını biliyorum. DC'de 1 gündür çevrimdışı veya görünmez. Eğer yasak yoksa hesabı paylaşabilirim.
Paylaşman iyi olur. Bende satış yapıyorum, denk gelmez umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı