Çözüldü Steam hediye gönderirken "beklenmedik bir hatayla karşılaştık" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

FarukS

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar forum üzerinden bir arkadaşa oyun satımı yapacağım fakat oyun gönderirken sürekli hata veriyor. Hata resmi aşağıda. Mobil veri kullanarak falan almayı denedim yine olmadı. Steam hesabıma geçmişte cüzdan kodları ile 90 TL yatırdım. Daha öncesinde de ETS 2 oyununu almıştım. Arkadaş ekleme kısıtlamaları yok yani. Ben bu sorunu nasıl çözerim? Steam destek için ticket attım 7 saattir cevap vermiyorlar. Göndermek istediğim oyun Forza Horizon 4.

1620835546455.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Steam destek talebi oluşturup durumu bildirdim. Hesabı güncellediklerini söylediler. Sorun çözüldü.
Hesabında steam bakiyesi ile hediye gönderememe kısıtı vardır. Aynı şey benim de başıma gelmişti, kardeşimin steam bakiyesiyle kendime bir kaç defa oyun alıp iade ettikten sonra artık yapamamıştım. Steam desteğe yazınca hesabın kısıtlı olduğunu söylemişlerdi. (gönderen hesabın)

kredi/banka kartları ile sorun olacağını sanmıyorum.

Hesabında steam bakiyesi ile hediye gönderememe kısıtı vardır. Aynı şey benim de başıma gelmişti, kardeşimin steam bakiyesiyle kendime bir kaç defa oyun alıp iade ettikten sonra artık yapamamıştım. Steam desteğe yazınca hesabın kısıtlı olduğunu söylemişlerdi. (gönderen hesabın)

kredi/banka kartları ile sorun olacağını sanmıyorum.
Ben hiç oyun alıp vermedim. Nasıl çözdünüz? Ya da kısıtlama hâlâ duruyor mu?

Bunun hemen öncesinde başka bir başarılı satın alımın olduysa bir süre beklemeni öneririm büyük ihtimal düzelecektir. Bunun haricinde "hesap detayları>satın alma geçmişini görüntüle" dedikten sonra en üstte tamamlanmamış bir satın alım gözüküyorsa ona tıklayıp aşağıdan bu işlemi iptal et deyip tekrar denemelisin.

Bunun hemen öncesinde başka bir başarılı satın alımın olduysa bir süre beklemeni öneririm büyük ihtimal düzelecektir. Bunun haricinde "hesap detayları>satın alma geçmişini görüntüle" dedikten sonra en üstte tamamlanmamış bir satın alım gözüküyorsa ona tıklayıp aşağıdan bu işlemi iptal et deyip tekrar denemelisin.
Satın alma geçmişinde tamamlanmamış satın alım adı altında bir şey gözükmüyor. Bekleyeceğim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı