Steam hediye gönderirken hata meydana geldi

saY

Hectopat
Steam bakiyemi nakite çevirebilmek için oyunları Steam fiyatından daha ucuza Steam Gift olarak satıyordum. Bir hesabımdan +600 TL’lik gift göndererek bakiyeyi bitirdim. 2 adet daha hesabım var fakat onlardan birine hediye atmaya çalıştığımda hata alıyorum. Tüm hesaplarımda mobile Guard etkin ve hepsinin konumu Türkiye. Bu hata nasıl çözülür?
1597967607993.png

Bence bir gün içinde çok fazla hediye attığınız için Steam bir süreliğine limitlemiş olabilir çalındı mı acaba diye. Konunuzu görmüştüm bu arada üzücü olmuş.

Hata aldığım hesaplardan çok fazla hediye atmamıştım.

Ticket attım fakat geri dönüş yapılmadı.

Hocam ticketi İngilizce yazin daha hizli cevap veriyorlar, bazi kullanicilar da ayni hatayi aliyormus tek cozum Steam destegin hesabinizi guncellemesi sanirim baska cozum goremedim.
Hocam skinde satiyor musunuz? 1 hafta beklerim sorun olmaz.

Çok fazla hediye atınca sistem hata veriyor. Başıma geldi. Anormal alım olarak görülüyor sanırım. Bir sınırı var. Biraz bekleyin. Çok fazla seri olarak hediye dağıtmayın.

Hocam ticketi İngilizce yazin daha hizli cevap veriyorlar, bazi kullanicilar da ayni hatayi aliyormus tek cozum Steam destegin hesabinizi guncellemesi sanirim baska cozum goremedim.
Yarına kadar dönmezlerse bir de İngilizce olarak yazarım.
Hocam skin de satiyor musunuz? 1 hafta beklerim sorun olmaz.
Elimde birkaç skin var. Satış fiyatından ortalama %30-35 ucuza atabilirim. Veya istediğin skin çok pahalı değilse %20 indirimli ödedikten bir hafta sonra verebilirim. İlgilenirsen Steam profil veya Discord id ni atabilirsin.

Yarına kadar dönmezlerse bir de İngilizce olarak yazarım.

Elimde birkaç skin var. Satış fiyatından ortalama %30-35 ucuza atabilirim. Veya istediğin skin çok pahalı değilse %20 indirimli ödedikten bir hafta sonra verebilirim. İlgilenirsen Steam profil veya Discord id ni atabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı