Steam hediye kartı geri alınabilir mi?

Kanatsız Kuş

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Evren'de Bir Yer

Bu siteden alınan hediye kartları kullandıktan sonra geri alınabilir mi? Ben ödeme için hediye kartı alacağım birisinden. Bana kodu attı diyelim, ben de kullandım ve 20 TL geldi, bunu daha sonrasında geri alabilir mi? Herhangi bir sıkıntı çıkar mı? Başka yerlerden de cüzdan kodu alabiliyorsunuz sanırım. Bunlarla aynı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden bu tip vakalar yaşanıyordu ancak artık Steam bu konuda tüm önlemleri almış durumda yinede başka yerlerden bir tık daha ucuza alabilirsiniz.
Bakınız: Steam TL Cüzdan Kodu Satın Al - İndirimli TL Cüzdan - FOXNGAME

Bu sitede güvenilirdir.
Ben almayacağım. Ödeme için başkası verecek. Yazımda belirttiğim gibi.

Bu siteden alınan hediye kartları kullandıktan sonra geri alınabilir mi? Ben ödeme için hediye kartı alacağım birisinden. Bana kodu attı diyelim, ben de kullandım ve 20 TL geldi, bunu daha sonrasında geri alabilir mi? Herhangi bir sıkıntı çıkar mı? Başka yerlerden de cüzdan kodu alabiliyorsunuz sanırım. Bunlarla aynı mı?
Eskiden bu tip vakalar yaşanıyordu ancak artık Steam bu konuda tüm önlemleri almış durumda yinede başka yerlerden bir tık daha ucuza alabilirsiniz.
Bakınız: Steam TL Cüzdan Kodu Satın Al - İndirimli TL Cüzdan - FOXNGAME

Bu sitede güvenilirdir.
Buradan alınan kodlar için 3 gün arkadaş olmamız gerekiyor mu?

Tamam kod bir kere hesabınızda aktif edildiyse artık geri dönüşü yok merak etmeyin.

Buradan alınan kodlar için 3 gün arkadaş olmamız gerekiyor mu?
Hayır. Steam hesabınızı şuan dahi açmış olsanız ve karşı tarafla arkadaş olmasanız bile eğer kod doğruysa cüzdan miktarı hesabınıza anında geçer.

Yeni konular

Geri
Yukarı