Steam hediye kartı sınırlı hesabı açar mı?

LeCrOmAnCeR

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba bir sorum olacak. Şu an Steam hesabım sınırlı ve açmak istiyorum. Salad.IO kullanıcısıyım orada seçebileceğimiz ödüllerden bir tanesi de 5 dolar Steam hediye kartı. Acaba ben bu kartı alıp Steam hesabımda aktive edersem 5 dolar yüklemiş sayılıp hesabımın sınırlaması kalkacak mıdır, yoksa birisi size hediye göndermiş gibi hesabım yine sınırlı mı kalacaktır? Eğer ikinci dediğimse başka bir şey alacağım çünkü.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba bir sorum olacak. Şu an Steam hesabım sınırlı ve açmak istiyorum. Salad. IO kullanıcısıyım orada seçebileceğimiz ödüllerden bir tanesi de 5 dolar Steam hediye kartı. Acaba ben bu kartı alıp Steam hesabımda aktive edersem 5 dolar yüklemiş sayılıp hesabımın sınırlaması kalkacak mıdır, yoksa birisi size hediye göndermiş gibi hesabım yine sınırlı mı kalacaktır? Eğer ikinci dediğimse başka bir şey alacağım çünkü.

Hediye verilen oyun, hediye kartı ve benzeri şeyler sınırlamanızı kaldırmaz. Dolar kuru anlık 8,11. 8,11x5 lira yüklemeniz gerekmektedir. Yani en az 50 lirayı gözden çıkartmanız gerek.

Eğer Steam cüzdanınızda 5 dolar karşılığı bir para varsa sınırlamanız kalkar. Paranın nereden geldiği önemli değil. Büyük ihtimalle size de 5 dolar Steam cüzdan kodu veriliyordur.

Düzenleme: Paranın nereden geldiği önemliymiş. Dijital hediye kartları kullanıldığında kısıtlama kalkmıyormuş.

Son düzenleme:
Eğer Steam cüzdanınızda 5 dolar karşılığı bir para varsa sınırlamanız kalkar. Paranın nereden geldiği önemli değil. Büyük ihtimalle size de 5 dolar Steam cüzdan kodu veriliyordur.

Yanlış bilgi vermememeye dikkat edin lütfen. Hediye olarak oyun verilseydi evet ancak cüzdan kodu veriliyor.
1618938046401.png

Cüzdan kodu dediğin bu mudur arkadaşım yoksa başka bir şey mi ?

Cüzdan kodu değil ama benzer şeyler. Attığınız şey dijital hediye kartı olarak geçiyor. Kullandığınızda sizin Steam cüzdanınıza 5 dolar karşılığı para gelecek.

Son düzenleme:

Yanlış bilgi vermememeye dikkat edin lütfen. Hediye olarak oyun verilseydi evet ancak cüzdan kodu veriliyor.

Hediye kartı sınırlama kaldırmaz. Bilmeden konuşmayalım. Ben de zamanında denedim.

Steam Destek sayfasını tekrardan okudum. Evet, kaçırmışım. Özür dilerim.
1618939181050.png

Ben şu kısma bakmıştım burada gözükmüyordu, ondan öyle söyledim:
1618939219043.png

Cüzdan kodu değil ama çok benzer şeyler. Attığınız şey dijital hediye kartı olarak geçiyor. Kullandığınızda sizin Steam cüzdanınıza 5 dolar karşılığı para gelecek. 5 dolar karşılığı para gelince de sınırlamanız kalkacak.

• Steam Cüzdanınıza 5 Amerikan Doları veya daha fazla bir yükleme gerçekleştirmek
  • Steam Mağazasından 5 Amerikan Doları veya daha fazlasına denk oyun veya oyunlar satın almak
  • Steam hesabınıza 5 Amerikan Dolarına denk bir Steam Cüzdan kartı yüklemek
  • Steam Mağazasından 5 Amerikan Doları veya daha fazlasına denk bir Steam Hediyesi satın almak (arkadaşınızdan bir Steam hediyesi veya dijital hediye kartı almak sayılmaz)
Steam ile ilgili her probleminizde beni etiketleyebilirsiniz. Hayırlı akşamlar.
Steam destek sayfasını tekrardan okudum. Evet, kaçırmışım. Özür dilerim.
Eki Görüntüle 984132
Ben şu kısma bakmıştım burada gözükmüyordu, ondan öyle söyledim:
Eki Görüntüle 984137

Estağfurullah hocam olur öyle şeyler.

Geri
Yukarı