Steam hediye oyun yollamamı kısıtladı

hasuna

Hectopat
Merhaba. 2 hesaba Steam bakiyemden 1300TL'ye yakın hediye yolladım. Fakat en son 1 tane daha yollamak istemiştim böyle bir durumla karşılaştım. Bu ne saçma olay? Tamam bir sürü hediye yolladım da Steam bakiyemden hediye almamı kısıtlamaları normal değil. Bunun hakkında yapabileceğim bir şey yok mu?

Screenshot_2022-07-04-14-22-32-881_com.valvesoftware.android.steam.community.jpg

Hesabı çalmışsınız gibi muamele ediyor Steam arka arkaya yollayınca. Geçmiş olsun görünmez ban yemişsiniz.

Valve (Steam) hediye sistemini ticari olarak kullandığınızı düşünmüş veya tespit etmiş, o yüzden bu kısıtlamayı vermişler. Çok fazla hediye yollayan insanlar bu kısıtlamayı alıyor genelde.

Steam hesabının ticaret için kullanıldığı tespit edilip gerekli ceza verilmiş?

CS:GO kasalarımı satıp abilerime hediye aldım. Bunun neresi ticaret? Ayrıca kendime de 700TL'lik oyun aldım. Sadece hediye yollamış olsam anlayabilirim.

Hesabı çalmışsınız gibi muamele ediyor Steam arka arkaya yollayınca. Geçmiş olsun görünmez ban yemişsiniz.

Hediye ettiğim aynı oyunları kendi hesabıma da aldım. Öbür türlü olsa anlayacağım.

Şu yöntemi deneyin:

Deneyeceğim.

Geri
Yukarı