Steam hediye yollarken "Beklenmedik bir hata meydana geldi."

Kunkka

Hectopat
Yer
Dire
Eski Steam hesabımdaki skinleri satarak 130 lira civarında para elde ettim. Üstüne 80 liralık Steam cüzdan parası ekledim. Şu anki kullandığım hesabıma hediye olarak yollamaya çalışıyorum lakin hata alıyorum.
"Beklenmedik bir hata meydana geldi. Ödeme işleminiz tamamlanmadı.
Lütfen birkaç dakika bekledikten sonra tekrar deneyin.
Hatayı görmeye devam ediyorsanız lütfen Steam Destek ile irtibata geçin."
Nedenini bir türlü anlayamadım, yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tarz bir sorunu ben de yaşamıştım. Göndereceğiniz hediyenin tutarının kendiniz için harcadığınız paradan daha fazla olmaması gerekiyor diye biliyorum. Destek ile iletişime geçin, geçmişinizi sıfırlıyorlar ve sizin sorununuz da çözülüyor.

Konuyu hortlatıyorumda çözüldü mü acaba? Ana hesabımda para var üstüne ekleme yaparak Cyberpunk alacağım fakat bunu hediye olarak alıp diğer hesabıma yollamayı düşünüyordum. Sorun yaşar mıyım? @Kunkka @Bora Dere

Konu sahibi henüz bir güncelleme yapmamış konuya. Sorun yaşayabilirsiniz, daha ufak meblağda ben de deneyip sorun yaşamıştım. Destek ile iletişime geçtim, satın alma ile hediye geçmişimi sıfırladılar ve sorunsuzca hediye edebildim.

Konuyu hortlatıyorumda çözüldü mü acaba? Ana hesabımda para var üstüne ekleme yaparak Cyberpunk alacağım fakat bunu hediye olarak alıp diğer hesabıma yollamayı düşünüyordum. Sorun yaşar mıyım? @Kunkka @Bora Dere
Eğer daha önce yüksek miktarda alım yapmadıysan kısıtlama atarlar, atıldığı durumda da mail atarsan kısıtlamayı kaldırabilirler. Ben attım ertesi gün güncellediler hesabımı.

Eğer daha önce yüksek miktarda alım yapmadıysan kısıtlama atarlar, atıldığı durumda da mail atarsan kısıtlamayı kaldırabilirler. Ben attım ertesi gün güncellediler hesabımı.

Nasıl yapacagız bu işlemi hangi şey üzerinden talep açacagım bende de aynı sorun var şu anda FIFA'nın indirimi 20 saat sonra bitiyor ve ana hesabıma hediye olarak atamıyorum ne yapmam gerekiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı