Steam her oyuna %20 indirim

Nays'ın aile onayı kadar saçma bir şey yok. Ben üyeyim ve yaşım 18 altı diye babamı ya da annemi niye üye yapıyorum? Ayrıca istesem de yapamam babamın 16 GB telefonuna Nays'ı nasıl yükleyeyim :D. SMS falan olsa daha iyi, ama bu şekilde saçmalık.

Papara'da da geldi ben yeni kayıt oldum veli izni istiyor T.C.'sini doğum tarihini falan istiyor.

Nays Steam vs.. açıklamada yazdığı Dijital platform harcamalarında % 20 iade veriyor ve üç gün içinde yatırıyor. Bende yatırmayı geçiktirdiler, canlı müşteri hizmetlerine yazdım.(aramak gerekmiyor.) yine bir gün içinde yatırmadıkları % 20 iade parayı yatırdılar. Harcama şartı 10 TL üzeri...
Ben harcamalarımı steam bakiyesi yükleyerek yaptım. Birde Epic Games üzerinden oyun aldım.

Yo hocam kampanyalara göre değişiyor yoksa hiç vermiyor kampayada yazıyor mesela %20'si hediye içine giriyorsun maksimum limit 20 TL yani 100 TL'den sonra 20 TL sabit alacaksın demek ve bunlar tek kullanımlık.

Nays kartı ilk defa görmüş gibi konu açmışsınız anlamadım zaten forumda sürekli konusu açılıyor.

İlk defa görmüş olabilir, hiç görmeyenlere anlatıyor da olabilir. Şahsen ben ilk defa şimdi duydum. Neden herkes her şeyi biliyormuş gibi yazdınız anlamadım.

Geri
Yukarı