Steam hesabı askıya alındı

Hocam çoktan talep oluşturdum.
2 gün içinde falan çözülüyor herşey hemen dönmezler kasma kart ile geri alırsın %90 adam hesabını dondurmaya uğraşıyor büyük ihtimal ama sorun olmaz
Hocam çoktan talep oluşturdum.

En kötü bu ssleri attıgında bile adamı dolandırıcıktan banlayıp hesabını sana verirler diye düşünüyorum Steam'ın desteği iyidir ama sana ders olsun Steam asla Discord vb bir şey vermez ve kimseye kod mod verme hesap ID'si vs engelle geç kanka.

2 gün içinde falan çözülüyor herşey hemen dönmezler kasma kart ile geri alırsın %90 adam hesabını dondurmaya uğraşıyor büyük ihtimal ama sorun olmaz

En kötü bu ssleri attıgında bile adamı dolandırıcıktan banlayıp hesabını sana verirler diye düşünüyorum Steam'ın desteği iyidir ama sana ders olsun Steam asla Discord vb bir şey vermez ve kimseye kod mod verme hesap ID'si vs engelle geç kanka.
Peki hesabı geri aldıktan sonra Steam APİ'yi değiştirmeme gerek var mı?

Mayıs başında Steam üzerinden arkadaşlık isteği sonrası bu tarz bir mesaj almıştım. Farklı bir metin göndermişti bana ama olay yine paraydı. Birkaç dakika sohbet ettikten sonra desteğe bildirmiştim ve hesabı incelenmeye alınmıştı.

Evet, dolandırılan şahıs benimle Discord üzerinden iletişime geçti, beni yanlışlıkla raporladığını söyledi ve açılan Ticket'a bakan jblue ile iletişime geçmemi istedi.

Kısacası birisi hesabımı kopyalamış sonra bu Ticket'ı açan elemanı dolandırmış, adam da yanlışlıkla beni raporlamış.

Hocam aynısını bende yaşadım:

Dolandırıcı bunlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı