Steam hesabı çalındı, e-posta ve hesap adı değiştirildi

Straain0

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, uzun zamandır Steam'a giriş yapmıyordum. Bugün giriş yapmaya çalıştığımda hesabımın çalındığını fark ettim. E-postaya kayıtlı hesap yok diyor ama o e-postada olması gerektiğine eminim ki Gmail'den kontrol ettim. 22 gün önce yeni bir mail gelmiş ancak yabancı dildeydi. Çevirdiğimde "tayca" olduğunu öğrendim. Steam Destek'e ticket atmayı denedim ve beceremedim yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu hesabı nasıl kurtarabilirim?

Not: Görselde görünen e-posta bana ait değil.

Dosya Ekleri

• resim_2022-05-24_152043979.png
    resim_2022-05-24_152043979.png
    25,2 KB · Görüntüleme: 1.106
  • steam1.PNG
    steam1.PNG
    67,6 KB · Görüntüleme: 1.137
Merhaba, uzun zamandır Steam'a giriş yapmıyordum. Bugün giriş yapmaya çalıştığımda hesabımın çalındığını fark ettim. E-postaya kayıtlı hesap yok diyor ama o e-postada olması gerektiğine eminim ki Gmail'den kontrol ettim. 22 gün önce yeni bir mail gelmiş ancak yabancı dildeydi. Çevirdiğimde "tayca" olduğunu öğrendim. Steam Destek'e ticket atmayı denedim ve beceremedim yardımcı olursanız çok sevinirim. Bu hesabı nasıl kurtarabilirim?

Not: Görselde görünen e-posta bana ait değil.

Hesapınızda illaki bir oyun satın almışsınızdır onun faturası mailinize ulaşmıştır mailinizden faturanın ssini alın steamla iletişime geçin bu şekilde çözüme gidebilirsiniz.

Hesapınızda illaki bir oyun satın almışsınızdır onun faturası mailinize ulaşmıştır mailinizden faturanın ssini alın steamla iletişime geçin bu şekilde çözüme gidebilirsiniz.

Steamla iletişime geçmek konusunda sıkıntım var ticket ekranına bir türlü gidip derdimi anlatamıyorum. E-postamda aldığım ve gönderdiğim oyunlarım faturaları mevcut.

Steam Destek
Buraya gidiyorsun. Mail adresini yaz önce. Sonra hesap oluştururken koyduğun nick dene.
Bu adımı yaptıysan sana guard gelecek diyecek sende guard olmadığı için Guard koduna erişemiyorum tuşuna basacaksın.

Sonraki ekranda numaraya da erişimim yok tuşuna bas.

Sonra senden parola isticek ona da erişim yoka bas. Parolamı unuttum Formu doldur yolla.

İlk mail adresi doğruysa çok rahat geri alırsın.

Bu forma doğrudan erişim var mı bilmiyorum ama yine de link bırakıyorum.
Forum

Dosya Ekleri

• s1.PNG
    s1.PNG
    46,1 KB · Görüntüleme: 971
  • s2.PNG
    s2.PNG
    382,6 KB · Görüntüleme: 959
Steam Destek
Buraya gidiyorsun. Mail adresini yaz önce. Sonra hesap oluştururken koyduğun nick dene.
Bu adımı yaptıysan sana guard gelecek diyecek sende guard olmadığı için guard koduna erişemiyorum tuşuna basacaksın.

Sonraki ekranda numaraya da erişimim yok tuşuna bas.

Sonra senden parola istecek ona da erişim yoka bas. Parolamı unuttum formu doldur yolla.

İlk mail adresi doğruysa çok rahat geri alırsın.

Bu forma doğrudan erişim var mı bilmiyorum ama yine de link bırakıyorum.
Forum

Şu anda "bu hesap için izin verilen kurtarma denemesi sayısını aştınız. Lütfen daha sonra tekrar deneyin." ibaresi yer alıyor denediğimde 3 türlüde (e-posta, hesap adı, telefon numarası) denedim bulamadım ve denerken dediğin gibi guard da gelmedi.

Şu anda "bu hesap için izin verilen kurtarma denemesi sayısını aştınız. Lütfen daha sonra tekrar deneyin." ibaresi yer alıyor denediğimde 3 türlüde (e-posta, hesap adı, telefon numarası) denedim bulamadım ve denerken dediğin gibi guard da gelmedi.
en son attığım linke basın direkt.
Forum Linki
Eğer hata vermeye devam ediyorsa biraz beklemelsiniz

Yeni konular

Geri
Yukarı