Steam hesabı çalındı

Merak etme. Hesabın e-posta değişince 14 gün hesap ban yiyor. İçindeki herhangi bir para ile satın alınamaz veya envanter de takas yapılamaz. Geçmiş olsun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merak etme. Hesabın e-posta değişince 14 gün hesap ban yiyor. İçindeki herhangi bir para ile satın alınamaz veya envanter de takas yapılamaz. Geçmiş olsun.
satın alım yapılıyor sadece topluluk pazarını ve takas sistemini kullanamıyorsun, ban değil kısıtlama deniyor ona.

Geçmiş olsun dostum. Aynı durumu ben de bir ara hesabı satmaya çalışırken yaşadım. Neyse ki Steam destek yardım etti. Bir daha da hesabımı Türkiye'den birine satmamaya karar verdim. :D

Geçmiş olsun dostum. Aynı durumu ben de bir ara hesabı satmaya çalışırken yaşadım. Neyse ki Steam destek yardım etti. Bir daha da hesabımı Türkiye'den birine satmamaya karar verdim. :D.

Satacaksan gamermarkt gibi sitelerden sat onlar parayı almadan hesabı vermiyorlar karşıdaki alıcıya ama kesinlikle satın alma yoksa adam bilgilerini kullanıp geri alabiliyor aynı şey LoL denen oyunda da var hesap alım satım yaparken aldığım bir hesabı adam geri almıştıç.

Geri
Yukarı