Steam hesabı çalındıktan sonra CS:GO'da OW yasaklaması

KaptanBey

Decapat
Katılım
27 Kasım 2018
Mesajlar
88
Yer
Ordu
Herkese selam!
07.04.2020 tarihinde bir skin sitesine giriş yaparken hesabımı kaptırdım ve hesabıma olan erişimim kesildi, e-posta, guard vs. değişti hızlıca Steam Destek'e yazarak dün gece hesabımı kurtardım ancak bir baktım ki hesabım CS:GO overwatch ban yemiş, hesabımı çalan kişi/kişiler benim hesabımdan rekabetçi girerek hile kullanmışlar sonucunda ban yemişler. Steam desteğe çalındı sebebiyle yazdığım destek konusunda bunu belirttim. Acaba banın kalkma ihtimali var mıdır?
 

TheNightFuRy

Centipat
Katılım
22 Eylül 2019
Mesajlar
355
Çözümler
2
Ve Aleyküm Selam, Steam'e sürekli bu konularda talepler geliyor; "Ben açmadım, kuzenim açtı, arkadaşıma vermiştim şakasına o yaptı." gibi. Steam artık bu konularla ilgilenmeyi bırakmıştır. Ama gene de son olarak Valve'ye mail atabilirsiniz: Contact TF Team - Valve Corporation buydu sanırım mail atma bölümü. Değişmiş uzun süredir bakmadım. Desteğin bu yasağı kaldıracağını düşünmediğim için, bu yöntemi önerdim. Siz yine de desteğe yazabilirsiniz.
Attığım link galiba Team Fortress bölümü olmuş. Siz yine de yazabilirsiniz ama oraya.
 

Eryd

Hectopat
Katılım
18 Şubat 2018
Mesajlar
3.463
Makaleler
3
Çözümler
31
Yer
Ankara
Bu vesileyle ne olduğu belli olmayan skin sitelerine Steam ile giriş yapmamayı öğrenmiş oldunuz. Ne yazık ki böyle durumlarda banı kaldırmıyorlar. Geçmiş olsun.
 
Yukarı