Steam hesabı çalınma sorunu

Yeni bir numara kaydettiği zaman cooldown, yani bekleme süresine takılacak. Kaydettiği an itemleri takaslayamaz.

Kardeşim telefon numaranı niye arkadaşına veriyorsun ki? Gitsin ailesinden kim varsa onun telefonunu kaydetsin.

haklısın bir hata yaptım ama iş geçti artık ona çözüm yok neyse steam döndü ve şunu dedi anlamadım ingilizcem çok az anladıgım ad soyad ve fatura bilgileri ne yapmam lazım söyler misiniz ?
upload_2017-5-19_10-38-44.png

upload_2017-5-19_15-55-2.png
Hesabı geri alabildim steam'e faturamı yolladım ve heri bana döndüler eger aynı sorunu olan arkadaşlar olursa da
steam'e fatura bilgisini yollmaktan çekinmesin ve benim yaptığım hataya düşüp de kimseye mobil guard kullandırtmayın kendi numaranızı birde asla mailinizden steam'den gelen postaları silmeyin tavsiyem.
Herkese yardım için teşekkürler.

haklısın bir hata yaptım ama iş geçti artık ona çözüm yok neyse steam döndü ve şunu dedi anlamadım ingilizcem çok az anladıgım ad soyad ve fatura bilgileri ne yapmam lazım söyler misiniz ?Eki Görüntüle 234979

Eki Görüntüle 235030Hesabı geri alabildim steam'e faturamı yolladım ve heri bana döndüler eger aynı sorunu olan arkadaşlar olursa da
steam'e fatura bilgisini yollmaktan çekinmesin ve benim yaptığım hataya düşüp de kimseye mobil guard kullandırtmayın kendi numaranızı birde asla mailinizden steam'den gelen postaları silmeyin tavsiyem.
Herkese yardım için teşekkürler.

Gözün aydın. :) Daha dikkatli olursun bundan sonra.

İlgilenenlere çok teşekkür ederim aynı sorunu yaşayanlara yardımcı olmaya çalışacağım konu kilit.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı