Steam Hesabı Çalınması Durumunda Ne Yapılabilir ?

sevkobat

Hectopat
Daha fazla  
Sabah kalktım ve Steam'e girmeye çalıştığımda şifremi kabul etmedi. Email ile hesap kurtarmayı denediğimde ise mail alamadım. Hesap dolandırmayla alakalı garip tür hiçbir linke tıklamadım. Bu konuda Steam Support'a başvurdum ancak çok yavaş cevap verdiklerinden ( ya da veremediklerinden ) bir de Technopat'a sormak istedim. Herhangi bir bilgisi, fikri ya da/ve önerisi olan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şu bilgilerle Ticket açtığında hesabına kısa sürede ulaşabilirsin:
  1. Hesap giriş adın.
  2. Hesapta kullanılan orijinal e-posta adresi.
  3. Hesabın sana ait olduğuna dair ispat:
    • Kredi Kartı bilgilerin.
    • Banka transferi yaptıysan transfer bilgileri.
    • Hesapta etkileştirdiğin CD-Keyler.
    • Steam cüzdan kodu.
Ticket açmak için: Ask a Question - Steam Support

Ayrıca e-posta adresinin şifresini ve Steam şifresini kullandığın diğer hesaplarının şifrelerini de değiştir. Tabi bundanda önce PC'ni MBAM ile bir tarat.

Şu bilgilerle Ticket açtığında hesabına kısa sürede ulaşabilirsin:
  1. Hesap giriş adın.
  2. Hesapta kullanılan orijinal e-posta adresi.
  3. Hesabın sana ait olduğuna dair ispat:
    • Kredi Kartı bilgilerin.
    • Banka transferi yaptıysan transfer bilgileri.
    • Hesapta etkileştirdiğin CD-Keyler.
    • Steam cüzdan kodu.
Ticket açmak için: Ask a Question - Steam Support

Ayrıca e-posta adresinin şifresini ve Steam şifresini kullandığın diğer hesaplarının şifrelerini de değiştir. Tabi bundanda önce PC'ni MBAM ile bir tarat.
Öneriniz için teşekkürler. Tahminimce Email hesabım çalınmış olabilir. Bugün girdiğimde çöp kutusunda 32 adet mail buldum (hepsi Steam'den geliyordu). Steam Support'a da dediğiniz gibi faturalardan birini iliştirerek başvurdum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı