Steam hesabı değeri hesaplama

Hoppalaaa

Hectopat
Daha fazla  
İçinde 101 tane oyun ve 100 tane DLC var. (The Witcher, Just Cause, Batman, Tomb Raider, Deus Ex, Thief, MGS gibi seriler var.)

Ayrıca Uplay hesabımda AC serisi (Sadece AC Valhalla yok.) ve BF serisi var. Satmayı düşünüyorum çünkü neredeyse hepsini oynadım. Ne kadar eder sizce?

Son düzenleyen: Moderatör:
İçinde 101 tane oyun ve 100 tane DLC var. (The Witcher, Just Cause, Batman, Tomb Raider, Deus Ex, Thief, MGS gibi seriler var.)

Ayrıca Uplay hesabımda AC serisi (Sadece AC Valhalla yok.) ve BF serisi var. Satmayı düşünüyorum çünkü neredeyse hepsini oynadım. Ne kadar eder sizce?
450-750.

Hesap bağlantısı veya sahip olunan oyunların tamamının ekran fotoğrafına ulaşabilirsek daha net bir fiyat söyleyebiliriz ve Erdemdrd isimli kullanıcının da söylediği gibi Steam Calculator sitesi Steam hesaplarının yaklaşık olarak pisaya değerini söyler.

Steam Calculator genelde oyunların normal fiyatlarını topluyor sadece. Bence hesabın değeri: Oyunların (çer çöp hariç) indirim dönemlerindeki fiyatlar toplamının 2/3'ü kadar olmalı. Mesela:
A oyunu- 100TL, indirimde ortalama 35
B oyunu 80 TL, indirimde ortalama 27
C oyunu 50 TL, indirimde 10
Bu hesabın değeri 35+27+10=72*2/3=48 olmalıdır.
Kaldı ki isteyen bir kişi sıfır hesabı 72 TL'ye açabilirken içindeki oyunlar toplamı 100+80+50=230 ama 200 olur diyen uyanıklar var.

Steam Calculator genelde oyunların normal fiyatlarını topluyor sadece. Bence hesabın değeri: Oyunların (çer çöp hariç) indirim dönemlerindeki fiyatlar toplamının 2/3'ü kadar olmalı. Mesela:
A oyunu- 100TL, indirimde ortalama 35
B oyunu 80 TL, indirimde ortalama 27
C oyunu 50 TL, indirimde 10
Bu hesabın değeri 35+27+10=72*2/3=48 olmalıdır.
Kaldı ki isteyen bir kişi sıfır hesabı 72 TL'ye açabilirken içindeki oyunlar toplamı 100+80+50=230 ama 200 olur diyen uyanıklar var.
Bildiğim kadarıyla indirimli fiyatlarına göre topluyor zaten. En azından ortalama bı fikir veriyor.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı