Steam hesabı değeri hesaplama

Ne kadar satarsanız satın o ürünü satan kişi her zaman geri alabilir. Hiçbir zaman güvenilir bir yöntem değil. Forumda nasıl yasal bu anlamıyorum. Sat birine, sonra hesabım çalındı de. Harcama bilgilerini göster vs. Direk iade olur hesap. Kesinlikle forumda Steam hesap satışı yasak olmalı bence.

Steam Calculator tam göstermiyor hocam fiyatı 1000 tl ise dolar üzerinden 900 dolar diyor

Bir sürü site var niye saçma geliyor ki?

Bir sürü site var niye saçma geliyor ki?
Valla yasak diye biliyorum ben hesap satışını.

Ne kadar satarsanız satın o ürünü satan kişi her zaman geri alabilir. Hiçbir zaman güvenilir bir yöntem değil. Forumda nasıl yasal bu anlamıyorum. Sat birine, sonra hesabım çalındı de. Harcama bilgilerini göster vs. Direk iade olur hesap. Kesinlikle forumda Steam hesap satışı yasak olmalı bence.
Satın alan kişi hesabin bilgilerini değiştiremiyor mu? Hocam niye öyle bisey yapayım ki hem
Tam olarak doğru değil ama bende yasak olması saçma
Tam olarak doğru değil ama bende yasak olması saçma

Satın alan kişi hesabin bilgilerini değiştiremiyor mu? Hocam niye öyle bisey yapayım ki hem
Yapan kişiler çok dostum ondan dolayı seninle alakalı bir durum değil çoğunluk böyle sahtekar karaktersiz kişiler olduğu için artık doğal olarak önyargıyla yaklaşmak herkesin hakkı oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı