Steam hesabı değeri hesaplama

Yapan kişiler çok dostum ondan dolayı seninle alakalı bir durum değil çoğunluk böyle sahtekar karaktersiz kişiler olduğu için artık doğal olarak önyargıyla yaklaşmak herkesin hakkı oluyor.
Haklısın kardeş öyle kişiler çok var piyasada
Değiştirse de, isterse mailini bile değiştirse fark etmez. Steam'e kredi kartı dekontlarını gösterip kanıtlasa gene geri alır hesabını.
Almasına alir da benim amacım dolandırmak değil hocam öyle kişiler cok var piyasada

Haklısın kardeş öyle kişiler çok var piyasada

Almasına alir da benim amacım dolandırmak değil hocam öyle kişiler cok var piyasada

200 kere 200 liradan satıp satıp hesabı geri alsa, güzel kar eder isteyen kötü niyetli birisi :) Steam hesabı almak akıl işi değil ama forumda yasal, nasıl olabiliyor bu anlam veremiyorum.

@LEGEND.35 hocam helal edin sizinkiyle aynı çizimi yaptım.
steamcommunity.com/id/zawgir06
Bana arkadaşlık atan sendin demek :d
200 kere 200 liradan satıp satıp hesabı geri alsa, güzel kar eder isteyen kötü niyetli birisi :) Steam hesabı almak akıl işi değil ama forumda yasal, nasıl olabiliyor bu anlam veremiyorum.
Hocam forumda hiçbisey yasal değil ztn

Arkadaşlar herkesi aynı kefeye koymanında bir anlamı yok ama şu zamana kadar hiçbir satışımda böyle birşey yapmadım, kendimde gerek yok ama dediğimiz gibi yapan çok olduğundan arada ki kurularda gidiyor.

Geri
Yukarı