Steam hesabı değeri hesaplama

Levien

Hectopat
İçerisinde 25 TL bakiye var, CS:GO Prime değil, CS:GO'da eldiven kasası, ucuz skinler ve 2-3 liralık 7 tane kasa var. Hesapta 8 tane rozet var 11 seviye. Eğer yasak değilse daha iyi anlaşılabilir olması için profil linki: Steam Community :: SÜPER DADI. İçerisindeki oyunların fotoğrafını aşağıya bıraktım.(PES 2021 ücretsiz olan Lite versionu, 65 TL'lik olan değil)

Dosya Ekleri

• steam 1.PNG
    steam 1.PNG
    267,8 KB · Görüntüleme: 55
  • steam 2.PNG
    steam 2.PNG
    281,1 KB · Görüntüleme: 57
  • steam 3.PNG
    steam 3.PNG
    275,3 KB · Görüntüleme: 51
  • steam 4.PNG
    steam 4.PNG
    271,4 KB · Görüntüleme: 44
  • steam 5.PNG
    steam 5.PNG
    178,3 KB · Görüntüleme: 62
İçerisinde 25 TL bakiye var, CS:GO Prime değil, CS:GO'da eldiven kasası, ucuz skinler ve 2-3 liralık 7 tane kasa var. Hesapta 8 tane rozet var 11 seviye. Eğer yasak değilse daha iyi anlaşılabilir olması için profil linki: Steam Community :: SÜPER DADI. İçerisindeki oyunların fotoğrafını aşağıya bıraktım.(PES 2021 Lite ücretsiz olan, 65 TL'lik olan değil)
4tl
bu da içindeki paradan dolayı

Değerli üstadım Steam hesabına bir kuruş yatırmamışsınız. İçinde olan her oyun ya halihazırda bedava olan ya da bir süreliğine ücretsiz dağıtılan oyunlar. 0 TL yatırım yapıp kaç TL kazanmayı hedefliyorsunuz acaba? 🤢🤌☝️🙂

Hocam kasaları alayım isterseniz.

Eldiven kasası dahil mi ona göre fiyat verebilirim.
Değerli üstadım Steam hesabına bir kuruş yatırmamışsınız. İçinde olan her oyun ya halihazırda bedava olan ya da bir süreliğine ücretsiz dağıtılan oyunlar. 0 TL yatırım yapıp kaç TL kazanmayı hedefliyorsunuz acaba? 🤢🤌☝️🙂

7 dolar civarı bir para yatırdım içerisindeki oyunların oynamadıklarım ücretsiz dağıtılan ayrıca giveawaylerden aldığım 2-3 tane oyun var 60 TL ve 25 TL gibi fiyatlardan satılıyorlar. Eldiven kasası şu an 20 TL civarı.

Geri
Yukarı