Steam Steam hesabı geri nasıl alınır?

Yusuko

Decapat
Daha fazla  
Benim 2019'da kaybettiğim bir hesabım var. O zamanlar çok küçük oldugumdan rastgele bir Gmail rastgele bir hesap ismiyle büyük ihtimalle bu hesabı açmışım ve 2019'da bu hesabı kaybettim, bunu geri almamın bir yöntemi var mı? Tek kanıt profile descriptionda Yusuf tunç benim ismim yazıyor. Steam profil linkini aşağıya bırakıyorum, sizce ne yapabilirim? Bir anda geri almak istedim çünkü envanterine baktıgımda 1200TL'lik item oldugunu gördüm eskiden eldiven kasaları 1 TL falandı 60a yükselmiş çok içim gitti şimdiki aklım olsa :D

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk e-postası sizde olmayan ya da e-postasını bilmediğiniz bir hesabı bildiğim kadarıyla geri alamazsınız. Türkiye'de binlerce Yusuf Tunç olabilir.

Steam'den hesap kurtarmak için:
İlk e-posta adresine,
daha önceden kullandığın şifrelere,
satın alımlarda kullanılan kredi kartına ihtiyaç var.

Bunlar olmadan hesabı sana geri vermezler.

Steam desteğe yazın fakat almanız imkansız gibi bir şey olacaktır.

Mailiniz varsa kolay olacaktır yoksa kredi kartlarınızın son 4 hanelerini deneyin o da olmadıysa zor gibi görünüyor.

Şimdi fark ettim de o hesapta benim dayımın Steam hesabı ekli onun dayım oldugunu hem realde hem Steam'de falan kanıtlasam bir şeyler olur mu + hiç canlı biriyle birebir konuşabilecegim bir yer veya ticket atacagım bir yer göremedim yardımcı olur musunuz?

Şimdi fark ettim de o hesapta benim dayımın Steam hesabı ekli onun dayım oldugunu hem realde hem Steam'de falan kanıtlasam bir şeyler olur mu + hiç canlı biriyle birebir konuşabilecegim bir yer veya ticket atacagım bir yer göremedim yardımcı olur musunuz?

Zor iş hocam yine de şansınızı deneyin

Hocam ilk önce mailni şifreni hatırlamaya çalış, hesabı açarken kullandığın bilgileri hatırla. Hesapta kullandığın kredi kartı varsa onu hatırla.
Hesabı kayıp ettiğini raporla üsteki linkten, yardımcı olurlar. Eğer telefon numarası eklediysen hesaba kurtarman daha kolay olacaktır.

Geri
Yukarı