Steam hesabı kaça satılır?

Just Cause bedava mı verildi? Tüh para ile almıştım ben :D (arkadaşım al al diye zorlamıştı aldım ama bir kere bile yüklemedim oyunu.)
Just Cause 1-2-3-4 var bende Epic'te. :D
Hepsi bedavayaydı.

Ha hocam Epic'te görmedim ben onu, Steam'den almıştım ben görseydim almazdım.
Ha, şimdi baktım sadece 4 bedava verilmiş Epic'te. :D
Steam'da 2 ve 3 varmış bende de parayla aldığım. Benim hatam pardon.

Arkadaşlar Steam hesabımı ortak bir hesap şeklinde satacağım (kendi Steam hesabım). Yani olan oyunları insanlar alıp çevrimdışı modda oynayabilecekler. İçinde çok fazla oyun yok, sizce bu hesap satılabilecekse kaça satılır?

Eki Görüntüle 957388

Kanka ortak hesaplar satamazsın. Ortak hesap olmaza en az 30 TL satarsın.

Arkadaşlar Steam hesabımı ortak bir hesap şeklinde satacağım (kendi Steam hesabım). Yani olan oyunları insanlar alıp çevrimdışı modda oynayabilecekler. İçinde çok fazla oyun yok, sizce bu hesap satılabilecekse kaça satılır?

Eki Görüntüle 957388
Zorlarsanız 10 tl ye bulursunuz alıcı

Zorlarsanız 10 tl ye bulursunuz alıcı
Hesabı satmıyorum artık gereksiz bir şey olduğunu anladım. Şuan da Discord hesabım çalınmış durumda geri aldıktan sonra Discordumu hesabı sattığım kişiler ile konuşacağım ve para iadesi yapıp hesabı geri alacağım.

Bu hesaptan daha değerli hesaplar internetten bulunabiliyor. Onlar da ortak hesap oluyor ve rahatça istediğin oyunu oynayabiliyorsun. Bir ara bakmıştım bedava hesaplardan birine, içindeki oyunlar toplam 3000 TL civarı ediyor. Çoğu oyun da içinde mevcuttu. O yüzden bu hesabın fazla alıcısı olacağını sanmıyorum. Ancak ederse de 3 TL falan belki yani birisi alır.

Eki Görüntüle 957388

Kimse para vermez bu hesaba hesabı satacak olursan ama 5 10 TL verirler.

Geri
Yukarı