Steam Hesabı Kilitlendi

leonncuk06

Zeptopat
Katılım
15 Eylül 2021
Mesajlar
1
Öncellikle, Steam'de bir grupa bir sayfamın linkini attım diye Steam'den hesap uyarısı aldım ve hesabım başkası tarafından erişilmiş olabilir diyor ve ben Steam hesabımda oyun oynayamıyorum, pazar kullanamıyorum, VAC kullanan sunucularından yasaklandım ve hesabımı tekrar nasıl alabilirim? Steam supporta yazdığımda;

Thank you for contacting us, before making changes to the account, we need to verify some information in order to ensure that you are the owner of this account.

Because this account has added funds to it with a Wallet code, please send us a Digital photo or a scan of the Wallet code in a. JPG format.

Please ensure that you submit a Full-color image, rather than a photocopy.

Bana böyle dedi fakat elimde hiçbir kanıt yok. Mailimde bir tane oyun aldığım fatura vardı onu attım fakat gene açmadılar hesabımı. Bu yazıyı yazdılar nasıl açtıracağım? Teşekkürler.

Please take Note that screenshot from Steam Purchase confirmation or emails are not valid proof to verify your ownership towards this account. Also please take Note that Steam Support doesn't verify through sending of codes to your Phone.

It looks like we haven't received the information we require to further assist you. Until we have received this information, we won't be able to provide the requested assistance.

Feel Free to attach the previously requested information in your Next response, and we will be happy to help you with your request.

ahmetkaya.png
 

RigoNN

Zeptopat
Katılım
26 Eylül 2021
Mesajlar
2
Hayır işe yaramıyor kartın son 4 hanesi. Ben de denedim 19 Eylül'de benim hesaba aynısı oldu hesapta kullanılan ilk CD anahtarı ile etkinleştirilen oyun ya da uygulama bunların anahtarını istiyor. Ben de bilmediğim için (hesabı satın almıştım bu arada 14 yıllık hesap). O yüzden 1000 TL çöp oldu benim :(
İyi günler.
Game satış üzerinden CS:G
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png
Screenshot_1.png
O hesabı almayın bu tür sorunlarla karşılaşılıyor genelde.

hesaba üzülmüyorum hesap 30 tl giden bıçğa üzülüyorum 1 levelden 25 kasmıştım lem olmuştum.Steam seviyem 20
böyle hesaplar sakın almayın dolandırılan kişi olarak iddi şekilde KAÇININNN!!
Screenshot_4.png
 
Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı