Steam hesabı ne kadar eder?

pc & laptop

Kilopat
1628077653506.png
Hesabımda bu oyunlar var. Ayrıca CS:GO' da 5 tane madalya ve 1k saati var. Hesap 27 level ve 7k steam puan dükkanında puanı var. İhtiyacım olduğu için çeşitli aracı sitelerinde satmayı düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1127680hesabımda bu oyunlar var. Ayrıca CS:GO'da 5 tane madalya ve 1K saati var. Hesap 27 level ve 7K Steam puan dükkanında puanı var. İhtiyacım olduğu için çeşitli aracı sitelerinde satmayı düşünüyorum.

Bu siteye Steam ismini yazarak ne kadar ettiğini görebilirsin.

Bu siteye Steam ismini yazarak ne kadar ettiğini görebilirsin.
Ben insanlar ortalama kaç tlden almak isteyebilir bunu sormak istedim. Bu site oyunların alınabilecek minimum ve maximum fiyatını söylüyor.

300-350 cıvarı eder bence. Çünkü Rocket League ve For Honor beleş olmuş oyunlar ve re: Reverse'ü.
İsteyen çok kişinin olacağını sanmıyorum.
Fakat bir CS'ci bulursan daha yüksek fiyata da satabilirsin. Ama satmanı pek önermem, güvenli değil çünkü.

300-350 cıvarı eder bence. Çünkü Rocket League ve For Honor beleş olmuş oyunlar ve re: Reverse'ü
Fakat bir CS'ci bulursan daha yüksek fiyata da satabilirsin. Ama satmanı pek önermem çok
CS oynayan birisine satmam gerektiğini düşünüyorum ben de. Çünkü 5 tane madalya olduğu için eşleşmede oyuna yeni başlamış tipler gelmiyor. Cs oynamayan birisi alırsa boşa gider. Rocket beleş olsa bile eskiden alanlara ek eşya verildi sanırım.
200'e ben alırdım.
O kadar ucuza veremem.
300-350 cıvarı eder bence. Çünkü Rocket League ve For Honor beleş olmuş oyunlar ve re: Reverse'ü.
Fakat bir CS'ci bulursan daha yüksek fiyata da satabilirsin. Ama satmanı pek önermem, güvenli değil çünkü.
Hangi açıdan güvenli değil dediniz ki?Zaten satan benim.

Yeni konular

Geri
Yukarı