Steam hesabı ne kadar eder?

bir ayrıntı gördüm ama neyse.

1629907885973.png
Hocam 350-400 civarı eder diye düşünüyorum.

Bu bence büyük saçmalık, sadece Far Cry 5 ile GTAV 435TL ediyor.
Dostum Leowhans'ın dediği gibi, onlar 430 TL ediyor olabilir fakat sen 2. el olarak satıyorsun hesabın e postasını da versen, desteğe başvurarak geri alıyorsun. Bu riskleri göze alarak satın alıyor kişi. O yüzden fiyatta haliyle ucuzluyor. Onlar 430 TL ediyor diye 300 TL'ye satmak pek akıl karı değil. Sırf 100 TL için 300 TL'nin dolandırılma riskini göze alıyorsun.

Far cry 5 40 gta 5 80 lira:D ne 400'ü :D far cry gold falanda değil yani dümdüz 5 sadece.İndirimde alındığını hepimiz biliyoruz.
Bunların indirim fiyatı bile 120TL bana 150TL ve 200TL fiyatlardan bahsediliyor, bu bile çok saçma diğer oyunların bile fiyatları sayılmıyor neredeyse.

Hesabınız tam da oynamak istediğim oyunlar ile dolu Outlast2, GTA 5, GTA serileri, PUBG,13.cuma oyunu hepsini çok severim. Yanımda 300-400 TL para olsaydı hiç düşünmeden hesabınızı satın alırdım ama maalesef umarım yakın zamanda satarsınız.

Bunların indirim fiyatı bile 120TL bana 150TL ve 200TL fiyatlardan bahsediliyor, bu bile çok saçma diğer oyunların bile fiyatları sayılmıyor neredeyse.

Böyle düşünmeniz yanlış siz oyun satmıyorsunuz size ait olan bir kullanıcı hesabı satıyorsunuz, aynı gözle bakamazsınız.

Geçenlerde de böyle hesabının çok pahalı olduğunu direten arkadaş vardı. Neyse, hesabınızda çok AAA oyun yok, GTA V falan bedava verildi 400 TL etse ne olur? Bu oyunları da isteyen kişi 5 TL gibi fiyatlara oynayabiliyor. Bir de oyunların ederini toplayarak bir sonuca varamazsın. Dolandırılma riski de varken, parayı neden sana versin alacak kişi sıfır oyunu almak yerine? Hadi çok güvenilir bir satıcısınız diyelim kimse toplamı 400 TL olan oyunlara 200- 300 TL bile vermez.

Yeni konular

Geri
Yukarı