Steam hesabı ne kadar eder?

Yazdıklarınız birbiriyle uyuşmuyor. Envantere bakmıyorsa yanlış gösteriyor demektir. 470TL'lik item olan hesaba 390TL değer biçiyorsa yanlış hesaplıyordur.
Hocam Calculator benim bildiğim kadarıyla hesaptaki oyun fiyatlarını ve leveli hesaplıyor. Envanter değerleri ayrıca zaten pazarda gözüküyor?

Hocam Calculator benim bildiğim kadarıyla hesaptaki oyun fiyatlarını ve leveli hesaplıyor. Envanter değerleri ayrıca zaten pazarda gözüküyor?
Zaten öyle evet ama bu yüzden yanlış gösteriyor zaten. Hesabın değerini hesaplarken değerli-değersiz tüm oyunların fiyatını topladığı için hesap gereksiz pahalı gözüküyor. Ayriyetten envanteri hesaplamadığı için bazı hesapların envanteri hesabından daha pahalı gözüküyor. Bu yüzden fiyat konusunda güvenilmemesi gereken bir site.

Zaten öyle evet ama bu yüzden yanlış gösteriyor zaten. Hesabın değerini hesaplarken değerli-değersiz tüm oyunların fiyatını topladığı için hesap gereksiz pahalı gözüküyor. Ayriyetten envanteri hesaplamadığı için bazı hesapların envanteri hesabından daha pahalı gözüküyor. Bu yüzden fiyat konusunda güvenilmemesi gereken bir site.
Ya tabii ki öyle hesap alım satım piyasasında oyunların normal fiyatını toplayıp almıyorlar sonuçta ama envanter dışında ki konu hakkında bence haksızsınız. Calculator aldığınız oyunların fiyatını toplayıp o hesaplamayı yapar ki bence meraklılar için gayet iyi bir seçenek. Mesela ben steame ne kadar yatırdığımı merak edip oraya bakabilirim.

Ya tabii ki öyle hesap alım satım piyasasında oyunların normal fiyatını toplayıp almıyorlar sonuçta ama envanter dışında ki konu hakkında bence haksızsınız. Calculator aldığınız oyunların fiyatını toplayıp o hesaplamayı yapar ki bence meraklılar için gayet iyi bir seçenek. Mesela ben steame ne kadar yatırdığımı merak edip oraya bakabilirim.
Hocam evet bakabilirsiniz fakat tam olarak doğru göstermiyor ki. Tüm oyunların indirimli fiyatlarını hesapladığı için siz bir oyunu indirimsiz fiyattan aldıysanız onu da indirimli olarak hesaplayacaktır. Saçma bir hesaplama yapıyor yani bana göre.

Arkadaşlar son zamanlarda forumda Steam hesap değerleri ile ilgili konular gördüm ve dikkatimi çekti acaba benimki ne kadardır diye. Öncelikle şunları söyleyeyim hesabımı satmak gibi bir amacım yok sadece değerini öğrenmek istiyorum ve Zup serisi, hentai oyunları falan hesapta var genel oyunlarda indirimlerde ucuza alınabilecek oyunlar sadece merak ettim yani.

Profil: https://steamcommunity.com/id/hasanberk0111/

CS:GO envanterin boş ise Max 150.

Yeni konular

Geri
Yukarı