Steam hesabı ne kadar eder?

Dalga geçiyorsunuz galiba?
Sadece oyunları göze alarak dedim. Diğer oyunlarınız beleşe alınmış, bunlara para mı almayı düşünüyorsunuz? Hesaplayalım:
ETS2 indirimde 9 TL'ye düşüyor.
Rainbow6: Hangi sürüm bilmiyorum, starter edition 13 liraya satılmıştı. Standart edition aldıysanız 50 TL civarına düşüyor.
Rust 15 liraya kadar düşmüştü.
Rocket League de 15 TL'ye kadar düşüyor.
CS:GO şu an 77 TL ona nasıl fiyat biçersiniz bilmiyorum, ranklar yüksek olduğundan dolayı para edebilir.
PUBG de 40-50 liralara kadar düşüyor.
En fazla 200 TL eder yani. Ben birisinin gelip de bu hesaba 200 lira vereceğini düşünmüyorum ama, gider yeni hesap açar. Satabilirseniz 200 TL.

Beklentim dediğiniz gibi. Çünkü ayrı araştırma yapıp geldim buraya ve dediğim gibi o zaman sırf CS:GO rütbesi için satsam daha fazlaya satabiliyorum.

200-250 TL bulursun için rahat olsun. MG2 8 yıllık 50 level hesabı 350'ye ateşlemiştim bu rahat 200-250'ye gider.

320 Lira yazanın yorumunu beğenmişsin sanırım beklentiniz o yönde. 320 Lira verip bu hesabı satın almak yerine kişi bu oyunları kendi hesabına satın alır. Hesabın içindeki çoğu oyun arkadaşların dediği gibi bedava oyunlar, bir kısmı da çok ucuz. Para edecek oyunlar da güncel AAA oyun değil.

150TL MAX. Ayrıca CS:GO rütbesi de çok önemli değil 50 TL'ye Supreme hesaplar var internette.
Nerede var? Link atabilir misiniz? Çünkü araştırdığım her sitede dediğiniz fiyattan daha fazla Global hesaplar satılıyor. 50 TL ise ben alacağım oyunu tekrar oynamak istersem diye.
320 Lira yazanın yorumunu beğenmişsin sanırım beklentiniz o yönde. 320 Lira verip bu hesabı satın almak yerine kişi bu oyunları kendi hesabına satın alır. Hesabın içindeki çoğu oyun arkadaşların dediği gibi bedava oyunlar, bir kısmı da çok ucuz.
Çünkü o yorumu beğendiğim için beğendim. Bedava oyunlara dediğiniz gibi değer biçin demiyorum ki. Resim olarak atmam benim hatam galiba. Yazdığım yazıda hiç bahsetmedim bile.

Nerede var? Link atabilir misiniz? Çünkü araştırdığım her sitede dediğiniz fiyattan daha fazla Global hesaplar satılıyor. 50 TL ise ben alacağım oyunu tekrar oynamak istersem diye.

Çünkü o yorumu beğendiğim için beğendim. Bedava oyunlara dediğiniz gibi değer biçin demiyorum ki. Resim olarak atmam benim hatam galiba. Yazdığım yazıda hiç bahsetmedim bile.
Plati.ru gibi sitelerde mevcut. İstersen youtube’da cannn diye hesap satan biride var.

Plati.ru gibi sitelerde mevcut. İstersen Youtube’da cannn diye hesap satan biri de var.
Lütfen daha gerçekçi yorumlar atın. Plati.ru'daki hesapların sende kalacağını garanti verebiliyor musun? Çoğu çalıntı hesap ve geri alınıyor, kendim tecrübe ettim. Ve dediğiniz ismi Youtube'ye yazınca hileyle oynayıp video çeken bir kanal çıktı. Umarım hileyle rütbe kasıp satmıyordur.

Ya lütfen daha gerçekçi yorumlar atın. Plati.ru'daki hesapların sende kalacağını garanti verebiliyor musun? Çoğu çalıntı hesap ve geri alınıyor, kendim tecrübe ettim. Ve dediğiniz ismi Youtube'ye yazınca hileyle oynayıp video çeken bir kanal çıktı. Umarım hileyle rütbe kasıp satmıyordur.
Senden aldığımda bende kalacağının garantisi varmı?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı