Satılık Steam hesabı ne kadar eder?

Bu tür olayların dayanağı yok. Satış yasal değil. Çocuk işi bence. Siber yasalarda yeri var mı bilmem ama satan kişi art niyetli çıkarsa hesabı çalmış gibi de görünebilirsiniz. Steam hesabı kişisel e-posta istiyor. Bir başkasına devri sıkıntı çıkarır.

Ya okuduğunu anlamakta zorluk çekiyorsun ya da başka problemlerin var. Kimse sana almalısın, almak zorundasın demedi. Hesabını devretmek isteyen arkadaş soru sormuş, bizde cevap veriyoruz. İster al, ister alma. Beni ne ilgilendirir bu, ciddi problemlerin var. Bu konuya attığım son mesajım.

Ya okuduğunu anlamakta zorluk çekiyorsun ya da başka problemlerin var. Kimse sana almalısın, almak zorundasın demedi. Hesabını devretmek isteyen arkadaş soru sormuş, bizde cevap veriyoruz. İster al, ister alma. Beni ne ilgilendirir bu, ciddi problemlerin var. Bu konuya attığım son mesajım.
Anlamakta güçlük çeken sensin. Orda 400 yazıyorken kimse 400-500 vermez. Envanter de para edecek eşya yoksa tabii. İsterse 10 bin liraya satmaya çalışsın. Ben sadece fikrimi belirttim. Neyini anlamıyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı