Steam hesabı sadece kullanıcı adıyla kurtarılır mı?

Bat1kaNN

Hectopat
Daha fazla  
Selam ben geçen günlerde Steam hesabıma girmeye çalıştım ve giremedim. İlk önce bende olan tüm e-posta adreslerini denedim başarısız oldum sonra telefon numarısını denedim yine başarısız oldum son çare kullanıcı adı ile bulmak oldu. Kullanıcı adımla bir e-posta adresi buldum ancak öyle bir e-posta adresim yok ancak ne kadar gariptir ki hesabımdaki arkadaşlarda görünen kullanıcı adı profil fotoğrafı oyunlar falan her şey duruyor. Yani hesabımın çalındığını düşünmüyorum. Kısacası hesabımın sadece kullanıcı adını biliyorum ve hesabıma giriş yapmak istiyorum. Ticket atmayı denedim ama orada da kartları soruyordu. Ben de son zamanlarda 2-3 adet kart değiştim ve hepsini kapattım şu an kullandığım sadece 1 tane kart ve hesabada 1 sene önce giriş yapmıştım sanırım. Bu yüzden kart bilgisini de bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirim şimdiden okuyan yanıt veren herkese teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Çaldırdığımda bana ilk defa açtığım ismimi sormuşlardı, onu girip eski bilgilerimi de girdiğimde kurtarmıştım ama yine aynı şekilde unuttuğunu söyleyip benzer işlemleri yaparsan kurtarabilirsin diye düşünüyorum.

Ben öyle giriş yapıyorum. E-posta girmek zorunluluğu yok ki?

Biliyorum zorunlu olmadığını. Ama şifremi bilmiyorum sorun o

Çaldırdığımda bana ilk defa açtığım ismimi sormuşlardı, onu girip eski bilgilerimi de girdiğimde kurtarmıştım ama yine aynı şekilde unuttuğunu söyleyip benzer işlemleri yaparsan kurtarabilirsin diye düşünüyorum.

Ne gibi eski bilgilerinizi girdiniz? Bende eski kullanıcı adımı hatırlamadan bulabilir miyim? Ve nereden ulaştınız? Bu sorulara cevap verebilirseniz sevinirim.

Dostum daha önce benzer bir sıkıntı yaşadım. Kullanıcı adın ile şu şekilde çalışıyor (yanlış hatırlıyor olabilirim). Daha önce ödeme yaptıysan kart bilgileri ve geri kalan adres vs. bilgilerini hatırlıyor olman lazım. Bir sekmede bunları yazarak hesabı kurtarabileceğin bir bölüm vardı.

Ne gibi eski bilgilerinizi girdiniz? Bende eski kullanıcı adımı hatırlamadan bulabilir miyim? Ve nereden ulaştınız? Bu sorulara cevap verebilirseniz sevinirim.

Steam Support'a girdim ve hiçbir şekilde erişemediğim için eski ismimi girdim sonra diğer eski bilgilerimi istediler, sen ismini unuttuysan hatırladığın e-postanı kullan.

Dostum daha önce benzer bir sıkıntı yaşadım. Kullanıcı adın ile şu şekilde çalışıyor (yanlış hatırlıyor olabilirim). Daha önce ödeme yaptıysan kart bilgileri ve geri kalan adres vs. bilgilerini hatırlıyor olman lazım. Bir sekmede bunları yazarak hesabı kurtarabileceğin bir bölüm vardı.

Dostum sanırım mesajımı tam okumamışsın daha önceden ödeme yaptım, ama eskidendi şu an o kartları kapattığım için bilgileri hatırlamıyorum.

Steam Support'a girdim ve hiçbir şekilde erişemediğim için eski ismimi girdim sonra diğer eski bilgilerimi istediler, sen ismini unuttuysan hatırladığın e-postanı kullan.

Dostum ben şu anki kullanıcı adımı biliyorum ama onun dışında e postadır, şifredir, kart bilgileridir, hiçbir şey bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı