Steam hesabı satılır mı?

ankara ronaldo

Hectopat
Daha fazla  
Biraz paraya ihtiyacım var ve Steam hesabımı satmak istiyorum. Hesabımı nasıl satabilirim? İçinde yirmiye yakın değerli oyun var. Değerinden çok ucuza bırakabilirim paraya ihtiyacım olduğu için. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim. İyi forumlar...

Hocam buradan değerine bakınız. Burda çıkan değerin yarısı fiyatına satarsınız.

Hocam buradan değerine bakınız. Burada çıkan değerin yarısı fiyatına satarsınız.

171-590 yazıyor yani 170'in yarısı olan 85 TL eder mi?

VAC kısıtlaması olup olmadığı, envanter değeri, Steam cüzdan bakiyesi, oyun içi statüler vb. faktörler de hesabın değerini etkiler. Ayrıntılı bilgi verirseniz daha nokta atışı tahminler yürütebiliriz.

Steam 12 seviye, VAC banım yok, CS:GO'da Max dmg gördü hesap, Prime status yüksek, bu kadar başka bilgi gerekli midir üstat?

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-05_133415.png
    resim_2021-05-05_133415.png
    586,7 KB · Görüntüleme: 69
CS:GO'dan anlamıyorum ama o rank yüksek görünüyor. CS:GO hesabın değerini yükseltebilir. Envanterinizi ve bakiyenizi belirtmediğinizden yok sayıyorum. Kütüphanenizdeki oyunlara da bakmam için profil linkinizi gönderebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• resim_2021-05-05_142734.png
    resim_2021-05-05_142734.png
    970,4 KB · Görüntüleme: 75
Son düzenleme:
Ben pek tavsiye etmiyorum. Hesap çok kolay geri alınıyor .:)
Steam Community :: sadzilla buyur üstat.
Oyunlar da burada üstat.

Üstat hiç ilgilenen yok ya kimse almaya yanaşmıyor o kadar ucuza koyuyorum bir de.
Forumdan ilgilenen olursa ucuza bırakırım paraya ihtiyacım var çünkü.
Çok kolay geri alınabildiğinden dolayı hocam. E posta da değiştirsen şifrede karşıdaki istediği an alabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı