Steam hesabım çalındı

• Konuyu başlatan Volkn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 37
  • Görüntüleme 1B

Volkn

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir 10 dk önce bana PUBG'den Steam üzerinden skin mesajı geldi. Gelen linke tıkladığımda beni Steam'in orijinal sayfasına attı. Hesabı girmemi istedi ve skini öyle alacağım söylendi. Girdim hesabı hemen e posta telefon numarası değişti. Emaktar bir hesaptı içinde çok param var. Nasıl kurtarabilirim?

Arkadaşlar bir 10 dk önce bana PUBG'den Steam üzerinden skin mesajı geldi. Gelen linke tıkladığımda beni Steam'in orijinal sayfasına attı. Hesabı girmemi istedi ve skini öyle alacağım söylendi. Girdim hesabı hemen e posta telefon numarası değişti. Emaktar bir hesaptı içinde çok param var. Nasıl kurtarabilirim?
Steam desteğe ile iletişime geçin.

Geçmiş olsun ama haketmişsin. Belli belirsiz linklere tıklamaman gerektiği daha sohbete ilk girdiğinde yazıyor zaten. İlk oyun satın alımlarını ve kartını vs. biliyorsan destek ile iletişime geç.

İlk öncelikle senin için iyi bir ders olmuş çünkü URL'yi kontrol etmiyormuşsun her ne olursa olsun üstteki URL'yi kontrol etmeden sakın şifre falan girme zaten belli oluyor bu konu hakkında bir araştırma yaparak daha detaylı bilgi alabilirsin teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı