Steam hesabım çalındı

Merhabalar bugün Steam hesabım çalındı. Olayı anlatayım; bir adam ekledi beni, dedi ki yanlışlıkla seni reportladım ve Discord sunucuma etiketledim. Sonra herifin attığı SS teki moderatore ulastım Discord'dan fakat Discord'dan moderatorlere cevap verilmiyormuş. DC'leri yokmuş. O herife kaptırdım hesabı. Şimdi ticket attım işte kredi kartı ilk e-posta vs şeyler istediler. Garanti verirleri mi?

Ben birebir aynısını yapan adama bilerek hesabı çaldırdım ve Steam'e bildirdim, önceden karttan alışveriş yaptığım için rahattım ve rahatlığım sebebi kart kullanmamdı, 2-3 saatte geri aldım ve buraya konusunu açmıştım dikkatli olalım diye.

ve peki nekadar sürede alırım verdim cevapları
Ben bilerek birebir aynısını yapan adama hesabı çaldırdım ve Steam'e bildirdim, önceden karttan alışveriş yaptığım için rahattım ve rahatlığım sebebi kart kullanmamdı, 2-3 saatte geri aldım ve buraya konusunu açmıştım dikkatli olalım diye.
adamın adı wheatly miydi

Valve calisanlari hicbir zaman Steam Destek bölümü disinda sizinle irtibata gecmez. Yanlislikla raporlayan adam, ayni sekilde yanlislikla raporladigini, herhangi bir isleme gerek olmadigini belirtebilir. Bunlar cok ucuz numaralar olsa da, hala yiyenler var maalesef.

Zaten böyle bir yönteme ilk hesap çaldıranlardan biriyim, Steam'e ilk bildirenlerden de bendim, emin ol bayağı hızlı bir şekilde vereceklerdir çünkü bayağıdır haberleri var bu yöntemden.

Valve calisanlari hicbir zaman Steam Destek bölümü disinda sizinle irtibata gecmez. Yanlislikla raporlayan adam, ayni sekilde yanlislikla raporladigini, herhangi bir isleme gerek olmadigini belirtebilir. Bunlar cok ucuz numaralar olsa da, hala yiyenler var maalesef.
abi adam ss attı sağ altta discord adresi yazıyodu attıgı tickette o adamın ekledim dolandırıldım sonra

Merhabalar bugün Steam hesabım çalındı. Olayı anlatayım; bir adam ekledi beni, dedi ki yanlışlıkla seni reportladım ve Discord sunucuma etiketledim. Sonra herifin attığı SS teki moderatore ulastım Discord'dan fakat Discord'dan moderatorlere cevap verilmiyormuş. DC'leri yokmuş. O herife kaptırdım hesabı. Şimdi ticket attım işte kredi kartı ilk e-posta vs şeyler istediler. Garanti verirleri mi?

Hocam sadece kredi kartından dahil alabilirsiniz çünkü bence en önemlisi kart zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı