Steam hesabım çalındı

Abi adam böyle hesabı kitlediğini gösteren SS'ler atıyor böyle Valve kimlik kartını sonra herif böyle ne kadar report atılmış hesaba onları görebiliyordu SS'lerde tabii ki ve hepsinde benim hesabım vardı benden 390 dolar para istedi dedim dedim atamam param yok geri atacağız dediler falan en önemli noktası bu dedi hesabınızın bilmemnesini dogrulamasını hesabı silmiş galiba ama fakat Steam Guard bende hala ama emaile kaldırıldı yazıyordu.

Hocam sakın böyle insanlara prim vermeyin hiçbir şey yapamaz Steam hesabı silmek o kadar basit değil tuşa basıp silemez destek ile konuşması lazım ve destek onlarca soru soruyor ilk mail satın alım faturaları vb siz hiçbir şey yapmayın Steam desteğe hesabınızın çalındığını söyleyin ve sıkıca takip edin mailinizi onlar size 1 2 soru soracak cevaplayacaksınız sonra hesabınızı geri verecekler.

Vallaha cüzdan kodu sordu, eklemediğim için vermedim sonra kullanıcı adı, kredi kartı, ilk e-posta falan sordu. Ben de beni scamleyen adamın ekran görüntülerini attım. Bir de üstüne fatura bilgisi gönderdim verirler inşallah.

Vallaha cüzdan kodu sordu, eklemediğim için vermedim sonra kullanıcı adı, kredi kartı, ilk e-posta falan sordu. Ben de beni scamleyen adamın ekran görüntülerini attım. Bir de üstüne fatura bilgisi gönderdim verirler inşallah.

Hocam size sorulanı yapın size fatura veya scamleyen kişininin sslerini istemiyor destek onlardan istenileni yapın veya gönderin. Sizden ilk mail istemişler ve hesapda yapdığınız herhangi bir harcamanın kredi kartı bilgileri istemişler bunları verin.

Steam desteğe mail atabilirsiniz ya da yeni bir steam hesabınızdan yeni bir ticket oluşturabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı