Steam hesabım çalındı

Hesabı rahatlıkla geri alabilirsiniz, panik yapmanıza gerek yok. Yapmış olduğunuz alışverişlerin tarihlerini ve kart numarasının son 4 hanesini verin yeterli oluyor. Bunun dışında eski hesap bilgilerinizi de verdiğiniz zaman almama şansınız yok.

Ya da şunu: 1. Hesabına giriş yap. 2. Ayarlara gir. 3. Şifre değiştir gibi bir şey olması lazım. Steam Guard'a da bakabilirsin bende 2 haneli doğrulama kodu var. Not: Yanlış bilgi verdiysem lütfen rapor etmeyin ceza almaktan bıktım.

Selamlar, bugün Steam hesabım çalındı, hatta 10 dakika önce. Steam hesabımın mobil koruması numarası, epostası, ismi ve epostası her şeyi silindi ve çalınan kişi her şeyini değişip, epostasını da kendi e postası yaptı. Yani destege girdim ve hiçbir şey yapamadım, hiçbir şey yapma imkanım yok, 0 yani. Yapabilecegim tek şey mail üzerinden Steam'e mail atmak. Yardımcı olun destege gir yap demeyin çünkü hiçbir yapabilecegim şey yok.
Steam'de yaptığınız aktiviteleri sizin yaptığınız kanıtlayan ekran görüntüleri vb. kanıtları eke koyarak Steam'a email atın. Daha önce hiç denemedim veya hesabım çalınmadı ama sizin bunu denemenizi tavsiye ediyorum. Bir siber güvenlik uzmanına da danışabilirsiniz. Eğer uğraşabilecek zamanınız varsa polise şikayet edin onlar mutlaka buluyorlar.

Desteğe yazman tek çözüm yolu kullandığın ilk e postanı telefon numaranı kredi kartını falan biliyorsan geri alırsın nasıl çalındı acaba bir yere mi girdiniz hesabı.

Steam cüzdan kodu kullanmış mıydın kullandıysan ve kullandığın kod hala duruyorsa geri alabilme şansın var.

Yeni konular

Geri
Yukarı