Steam hesabım çalındı

Selamlar, bugün Steam hesabım çalındı, hatta 10 dakika önce. Steam hesabımın mobil koruması numarası, epostası, ismi ve epostası her şeyi silindi ve çalınan kişi her şeyini değişip, epostasını da kendi e postası yaptı. Yani destege girdim ve hiçbir şey yapamadım, hiçbir şey yapma imkanım yok, 0 yani. Yapabilecegim tek şey mail üzerinden Steam'e mail atmak. Yardımcı olun destege gir yap demeyin çünkü hiçbir yapabilecegim şey yok.

Olmuştu böyle hesap çalınması eski gmailinizdeki, dekont örneklerinden kurtarmıştık. Destekle iletişime geçin yardımcı olacaklardır. Eski telefon numaranız, Gmail'iniz sizdeyse problem yok.
Tahminen de bir linke tıklayıp, javascriptle çaldırdınız hesabınızı. Güvenmediğiniz linklere girmeyin.

Selamlar, bugün Steam hesabım çalındı, hatta 10 dakika önce. Steam hesabımın mobil koruması numarası, epostası, ismi ve epostası her şeyi silindi ve çalınan kişi her şeyini değişip, epostasını da kendi e postası yaptı. Yani destege girdim ve hiçbir şey yapamadım, hiçbir şey yapma imkanım yok, 0 yani. Yapabilecegim tek şey mail üzerinden Steam'e mail atmak. Yardımcı olun destege gir yap demeyin çünkü hiçbir yapabilecegim şey yok.
Benimde çalındı desteğe tüm hesap bilgilerimi yazdım daha önceden etkinleştirdiğim oyun kodlarını yazdım hesabımı geri aldım.

Bugün birileri çok sağlam bir tezgahla Steam hesabımı çalmaya çalıştı, doğru söylüyor olma ihtimallerine karşı kibarlığımı bozmayıp, bununla beraber bir dolandırıcıyı zora sokabilecek her soruyu doğru vakitte sorup köşeye sıkıştırdım, ben ekmek çıkmayacağını anlayıp uzaklaştılar. Gerekli ekran görüntüleri ile ilgili yerlere şikayet edeceğim. Bu aralar Steam hesabı çalma olayları yaygınlaştı sanırım. Elinizde olmayan bir sebepten hacklenmiş olabilir, ancak elinizde olan tüm önlemleri almanız çok kıymetli. Umarım bir şekilde hesabınızı geri alabilirsiniz.

Discord'da link paylaşıldı Steam bedava Nitro veriyor, ben dedim veremez çünkü Steam'ı sürekli kullanıyorum, illaki, görürdüm. Buna rağmen tıkladım istemeden ve hesabımdan direk atdı Steam gg.

Discord'da link paylaşıldı Steam bedava Nitro veriyor, ben dedim veremez çünkü Steam'ı sürekli kullanıyorum, illaki, görürdüm. Buna rağmen tıkladım istemeden ve hesabımdan direk atdı Steam gg.
Bedava Discord Nitro veren Epic Games'dir. Sitesine girip alabilirsiniz, kampanya bitmediyse. Geçmiş olsun.

Şimdi siz dolandırıcıya bütün bilgileri verdikten sonra bizden hesabı nasıl geri alabileceğini mi soruyorsun. Bunun cevabı gayet basit soğuk su için. Çünkü e-postadaki Steam Guard kimdeyse hesap onundur. Geçmiş olsun.

Bende de oluyor bazen. Dayım ile hesabı bazen ortak paylaşıyoruz ondandır. Ya da günlerce beklediğim için atmıştır. Sen dikkat et şifreni, bilgilerini kimseye verme. Eğer bir daha olursa "Şifremi Unuttum" "Steam Hesabım Çalındı" bunları uygularsın. Yanlış hatırlamıyorsam öyleydi.

Yeni konular

Geri
Yukarı